Особливості фронтального навантажувача LTMG LT966, 6т:
- Робочий пристрій реверсивного механізму Z-подібної форми з одним коромислом має велике зусилля відриву завдяки оптимізованій конструкції. Довга колісна база забезпечує стійкість. Продукт має відмінні характеристики та відповідає вимогам навантаження та розвантаження важких матеріалів у шахтах.
- Трансмісія Hangchi відомого китайського бренду з технікою ZF. Потужна трансмісія з проміжним валом з електронним керуванням проста в обслуговуванні, має чудову ефективність та адаптацію до перевантажень.
- Додатково: кондиціонер, джойстик, автоматична система зважування, автоматичне централізоване мастило, камера заднього виду, ланцюг протиковзання, двигун Cummins і т.д.
- Швидка зчіпка для спеціальних потреб, таких як захоплення для колод, вила, сніговий відвал, вила для трави, збільшений ківш, ківш для каміння, ківш для сипучих матеріалів, пристрій бічного розвантаження і т.д.
Технічні характеристики фронтального навантажувача LTMG LT966, 6т:
| Модель | LT966 |
| Робоча вага | 19500 кг |
| Номінальне навантаження | 6000 кг |
| Ємкість ковша | 3,5 м³< /td> |
| Модель двигуна | Вейчай/Каммінс |
| Номінальна потужність | 175кВт/2200р/хв |
| Габаритні розміри (ДхШхВ) | 8250мм*3210мм*3640мм |
| Мінімальний радіус повороту | 7470мм |
| Колісна база | 3200мм |
| База гусениць | 2470мм |
| Макс. висота скидання | 3750мм |
| Максимальний радіус скидання | 1300мм |
| Переключення передач | 2 вперед 1 назад |
| Макс. швидкість | 38 км/год |
| Розмір шин | 26,5-25 |
| Додаткова конфігурація | Камера заднього виду кондиціонера і т.д. |
| Додаткове кріплення | Швидкознімна вилка, захоплення для колод і т.д. |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вантажопідйомність | 6000 кг |
| Об'єм ковша | 3.5 куб. м |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри в транспортному положенні | |
| Вага | 19500 кг |
| Висота | 3640 мм |
| Довжина | 8250 мм |
| Ширина | 3210 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | LTMG Machinery Group |
| Колісна база | 3200 мм |
| Макс. висота скидання | 3750 мм |
| Макс. швидкість | 38 км/год |
| Мінімальний радіус повороту | 7470мм |
| Номінальна потужність двигуна | 175 Вт |
| Відповідна людина | Віра Ожух |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 30 квітня 2026