Особливості фронтального навантажувача LTMG LT978, 7т:
- Конструкція конструкції для важких навантажень, товста дошка, висока міцність. Ключові структурні частини використовують аналіз методом кінцевих елементів, щоб забезпечити адаптацію різних небезпечних умов. Каркас однобортної конструкції відрізняється високою міцністю конструкції та середнім розподілом напруги.
- Та ж конструкція та розміри, що й у японського навантажувача Komatsu 470. Потовщена навішування робить навантажувач більш міцним та ефективним. Товщина підйомного важеля 60 мм, товщина шарнірного пальця 80 мм, що набагато міцніше ніж у звичайних навантажувачів.
- Гідравлічна система: використання технології злиття та дифузії з двома насосами, раціональне використання потужності двигуна, ефективне зниження витрати двигуна. Незалежне трансмісійне масло та гідравлічне охолодження покращують стабільність гідравлічної системи.
- Швидка зчіпка для спеціальних потреб, таких як захоплення для колод, вила, сніговий відвал, вила для трави, збільшений ківш, ківш для каміння, ківш для сипучих матеріалів, пристрій бічного розвантаження і т.д.
Технічні характеристики фронтального навантажувача LTMG LT978, 7т:
| Модель | LT978 |
| Робоча вага | 24300 кг |
| Номінальне навантаження | 7000 кг |
| Ємкість ковша | 4~6м³ |
| Модель двигуна | Вейчай/Каммінс |
| Номінальна потужність | 199кВт/2200р/хв |
| Габаритні розміри (ДхШхВ) | 8600мм*3230мм*3800мм |
| Мінімальний радіус повороту | 7400мм |
| Колісна база | 3380мм |
| База гусениць | 2280мм |
| Макс. висота скидання | 3460мм |
| Максимальний радіус скидання | 1300мм |
| Передача | Проміжний вал |
| Переключення передач | Вперед 4/Назад 4 |
| Розмір шин | 26.5R25 |
| Додаткова конфігурація | Камера заднього виду кондиціонера і т.д. |
| Додаткове кріплення | Швидкознімна вилка, захоплення для колод і т.д. |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вантажопідйомність | 7000 кг |
| Об'єм ковша | 6 куб. м |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри в транспортному положенні | |
| Вага | 24300 кг |
| Висота | 3800 мм |
| Довжина | 8600 мм |
| Ширина | 3230 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | LTMG Machinery Group |
| Колісна база | 3380 мм |
| Макс. висота скидання | 3460мм |
| Мінімальний радіус повороту | 7400 мм |
| Номінальна потужність двигуна | 199 Вт |
| Відповідна людина | Віра Ожух |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 30 квітня 2026