Особливості фронтального навантажувача LTMG LT988, 8т:
- Гідравлічна трансмісія: комбінована технологія з двома насосами, гідравлічне рульове керування з розширенням потоку та керування напрямною з однією рукояткою, гнучке та зручне. Повністю гідравлічне мокре гальмо, захист від низького тиску, комбінація аварійного гальма та гальма стоянки, що забезпечує безпечний рух.
- Основні частини гальмівної системи, гідравлічної системи та системи мастила використовують відомі міжнародні бренди для підвищення надійності систем. Електрична система приймає електронні монітори. Штепсельні роз'єми повністю герметичні та встановлюються в місцях, де важко потрапити під дощ та бризки.
- Конструкція конструкції для важких навантажень, товста дошка, висока міцність. У ключових конструктивних елементах використовується метод кінцевих елементів для забезпечення адаптації до різних небезпечних умов. Каркас одноплатної конструкції відрізняється високою міцністю конструкції та середнім розподілом навантаження.
- Завдяки вбудованій заливці олії обслуговуючий персонал може отримати доступ до точки обслуговування із землі, що забезпечує більш високу ефективність. Бічні пластини щита та заднього щита легко відкриваються, що зручно для перевірки двигуна та деталей, а також для щоденного обслуговування.
Технічні характеристики фронтального навантажувача LTMG LT988, 8т:
| Модель | LT988 |
| Робоча вага | 25300 кг |
| Номінальне навантаження | 8000 кг |
| Ємкість ковша | 5,5~7 м³ |
| Модель двигуна | Вейчай/Каммінс |
| Номінальна потужність | 247квт2200р/хв |
| Габаритні розміри (ДхШхВ) | 9100*3200*3640мм |
| Мінімальний радіус повороту | 7470мм |
| Колісна база | 3350мм |
| База гусениць | 2470мм |
| Макс. висота скидання | 3550мм |
| Максимальний радіус скидання | 1300мм |
| Передача | Проміжний вал |
| Переключення передач | Вперед 4/Назад 4 |
| Розмір шин | 26.5R25 |
| Додаткова конфігурація | Камера заднього виду кондиціонера і т.д. |
| Додаткове кріплення | Швидкознімна вилка, захоплення для колод і т.д. |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вантажопідйомність | 8000 кг |
| Об'єм ковша | 7 куб. м |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри в транспортному положенні | |
| Вага | 25300 кг |
| Висота | 3640 мм |
| Довжина | 9100 мм |
| Ширина | 3200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | LTMG Machinery Group |
| Колісна база | 3350 мм |
| Макс. висота скидання | 3550 мм |
| Мінімальний радіус повороту | 7470мм |
| Номінальна потужність двигуна | 247 Вт |
| Відповідна людина | Віра Ожух |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 30 квітня 2026