Особливості літієвого навантажувача LTMG FB40, 4т:
- Охорона навколишнього середовища: нульовий викид, тихий шум, немає важких металів
- Довгий термін служби. Після 4000 циклів використання ємність може зберігатися більш ніж на 75%. Високопродуктивна літієва батарея в зборі 5 років або 10 000 годин гарантії.
- Підходить для роботи при високих та низьких температурах. У робочому середовищі з високими та низькими температурами від -25 ℃ до 55 ℃ літієва батарея має кращу продуктивність, ніж свинцево-кислотна.
- Високий рівень безпеки. "Багатовузловий безпечний замкнутий захист" реалізує замкнутий захист транспортних засобів у режимі реального часу в кількох станах. Функція аварійного відключення всієї системи для швидкого та безпечного відключення системи керування транспортним засобом та блоку живлення BMS.
- Енергоефективний. 1:00 повної зарядки. Висока щільність енергії, швидкість саморозряду менше 1% на місяць, відмінні характеристики заряджання та розряджання. Можна заряджати в будь-який час, просте керування, що не впливає на термін служби батареї.
Технічні характеристики літієвого вилкового навантажувача LTMG FB40, 4т:
| Модель | FB40 | ||
| Тип живлення | Литтєва батарейка | ||
| Номінальна потужність | кг | 4000 | |
| Центр навантаження | мм | 500 | |
| висота підйому | мм | 3000 | |
| Розмір вилки | мм | 1070X150X50 | |
| Кути нахилу | градус | 6°/12° | |
| Довжина (без вилки) | мм | 2690 | |
| Загальна ширина | мм | 1420/1200 | |
| Не висота підйому щогли | мм | 2150 | |
| висота підйому щогли (з полицями) | мм | 4272 | |
| Ширина вилкової каретки | мм | 1300 | |
| дорожній просвіт | мм | 2140 | |
| Передна звіса | мм | 500 | |
| Мін.кліренс | мм | 130 | |
| Мінімальний радіус урни мами | мм | 2500 | |
| Мінімальна ширина каналу штабелювання під прямим кутом | лоток1000ммX1000мм | мм | 4200 |
| швидкість руху | Максимальна швидкість руху (без навантаження) | км/год | 14 |
| Максимальна швидкість підйому (повне навантаження) | мм/с | 250 | |
| Максимальний клас (повне завантаження) | % | 15 | |
| Шини | передня частина (пневматична шина) | 250-15 | |
| задня (суцільна шина) | 18х7-8 | ||
| Протектор | передній задній | мм | 1166/990 |
| велика колісна база | мм | 1800 | |
| Власна вага (включаючи батарею) | кг | 5440 | |
| Батарея (напруга/ємність) | В/Ач | 80/500 | |
| вага батареї | кг | 1243 | |
| метод контролю | змінний струм | ||
| електродвигун | Ходьба (тяговий двигун) | кВт | 16,6 |
| Підйом (двигун насоса) | кВт | 13,5 | |
| Системний тиск | МПа | 20 |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вантажопідйомність | 4 т |
| Двигун | Електричний |
| Максимальна висота підйому вантажу | 3000 мм |
| Максимальна швидкість пересування | 14 км/год |
| Маса навантажувача | 5440 кг |
| Швидкість підйому з вантажем | 250 см/с |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2150 мм |
| Довжина | 2690 мм |
| Ширина | 1420 мм |
| Розміри вил | |
| Висота вил | 50 мм |
| Довжина вил | 1070 мм |
| Ширина вил | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | LTMG Machinery Group |
| Відповідна людина | Віра Ожух |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 29 квітня 2026