Особливості літієвого навантажувача LTMG FB60, 6т:
- Охорона навколишнього середовища: нульовий викид, тихий шум, немає важких металів
- Довгий термін служби. Після 4000 циклів використання ємність може зберігатися більш ніж на 75%. Високопродуктивна літієва батарея в зборі 5 років або 10 000 годин гарантії.
- Підходить для роботи при високих та низьких температурах. У робочому середовищі з високими та низькими температурами від -25 ℃ до 55 ℃ літієва батарея має кращу продуктивність, ніж свинцево-кислотна.
- Високий рівень безпеки. "Багатовузловий безпечний замкнутий захист" реалізує замкнутий захист транспортних засобів у режимі реального часу в кількох станах. Функція аварійного відключення всієї системи для швидкого та безпечного відключення системи керування транспортним засобом та блоку живлення BMS.
- Енергоефективний. 1:00 повної зарядки. Висока щільність енергії, швидкість саморозряду менше 1% на місяць, відмінні характеристики заряджання та розряджання. Можна заряджати в будь-який час, просте керування, що не впливає на термін служби батареї.
Технічні характеристики літієвого вилкового навантажувача LTMG FB60, 6т:
| Загальний | Модель | FB60 | |
| Номінальна ємність | кг | 6000 | |
| Центр навантаження | мм | 500 | |
| Висота підйому | мм | 3000 | |
| Розмір вилки (Д×Ш×Т) | мм | 1070×150×50 | |
| Кут нахилу щогли F/R (α°/β°) | градус | 6/9 | |
| Характеристики та розміри | Довжина до торця вилки (без вилки) | мм | 3140 |
| Загальна ширина | мм | 1600 | |
| Висота опускання щогли | мм | 2270 | |
| щогла збільшеної висоти (зі спинкою) | мм | 4165 | |
| Висота захисної огорожі | мм | 2255 | |
| Радіус повороту (зовні) | мм | 2817 | |
| Передна звис (від центру колеса до передньої поверхні вилки) | мм | 579 | |
| Протектор (перед/зад) | мм | 1280/1190 | |
| Дорожній просвіт (нижня частина щогли) | мм | 170 | |
| Колісна база | мм | 2000 р. | |
| Розкидання вилки (хв./макс.) | мм | 300/1380 | |
| Продуктивність | Швидкість подорожі | км/год | 14 |
| Швидкість підйому (повне навантаження) | мм/с | 260 | |
| Макс. Подолання підйому | % | 12 | |
| Сервісна вага | кг | 8460 | |
| Передня шина | 2,8×12,5-15 | ||
| Задня шина | 7.00-12-12ПР | ||
| Відомий | Привідний двигун | кВт | 11×2 |
| Підйомний двигун | кВт | 12×2 | |
| Стандарт батареї | В/Ач | 80/800 | |
| Виробник контролера | КЕРТІС АС | ||
| Робочий тиск для навісного обладнання | МПа | 18 |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вантажопідйомність | 6 т |
| Двигун | Електричний |
| Максимальна висота підйому вантажу | 3000 мм |
| Максимальна швидкість пересування | 14 км/год |
| Маса навантажувача | 8460 кг |
| Швидкість підйому з вантажем | 260 см/с |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2270 мм |
| Довжина | 3140 мм |
| Ширина | 1600 мм |
| Розміри вил | |
| Висота вил | 50 мм |
| Довжина вил | 1070 мм |
| Ширина вил | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | LTMG Machinery Group |
| Відповідна людина | Віра Ожух |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 29 квітня 2026