Особливості літієвого навантажувача LTMG FB80, 8т:
- Охорона навколишнього середовища: нульовий викид, тихий шум, немає важких металів
- Довгий термін служби. Після 4000 циклів використання ємність може зберігатися більш ніж на 75%. Високопродуктивна літієва батарея в зборі 5 років або 10 000 годин гарантії.
- Підходить для роботи при високих та низьких температурах. У робочому середовищі з високими та низькими температурами від -25 ℃ до 55 ℃ літієва батарея має кращу продуктивність, ніж свинцево-кислотна.
- Високий рівень безпеки. "Багатовузловий безпечний замкнутий захист" реалізує замкнутий захист транспортних засобів у режимі реального часу в кількох станах. Функція аварійного відключення всієї системи для швидкого та безпечного відключення системи керування транспортним засобом та блоку живлення BMS.
- Енергоефективний. 1:00 повної зарядки. Висока щільність енергії, швидкість саморозряду менше 1% на місяць, відмінні характеристики заряджання та розряджання. Можна заряджати в будь-який час, просте керування, що не впливає на термін служби батареї.
Технічні характеристики літієвого вилкового навантажувача LTMG FB80, 8т:
| Загальний | Модель | FB80 | |
| Номінальна ємність | кг | 8000 | |
| Центр навантаження | мм | 600 | |
| Висота підйому | мм | 3000 | |
| Розмір вилки (Д×Ш×Т) | мм | 1220×150×70 | |
| Кут нахилу щогли F/R (α°/β°) | градус | 6/10 | |
| Характеристики та розміри | Довжина до торця вилки (без вилки) | мм | 3780 |
| Загальна ширина | мм | 2200 | |
| Висота опускання щогли | мм | 2600 | |
| Мачта збільшеної висоти (зі спинкою) | мм | 4400 | |
| Висота захисної огорожі | мм | 2500 | |
| Радіус повороту (зовні) | мм | 3350 | |
| Передна звис (від центру колеса до передньої поверхні вилки) | мм | 685 | |
| Протектор (перед/зад) | мм | 1650/1718 | |
| Дорожній просвіт (нижня частина щогли) | мм | 200 | |
| Колісна база | мм | 2450 | |
| Розкидання вилки (хв./макс.) | мм | 300/2000 | |
| Продуктивність | Швидкість подорожі | км/год | 14 |
| Швидкість підйому (повне навантаження) | мм/с | 300 | |
| Макс. Подоланий підйом | % | 10 | |
| Сервісна вага | кг | 12780 | |
| Передня шина | 9.00-16-14ПР | ||
| Задня шина | 8.25-15-14ПР | ||
| Відомий | Привідний двигун | кВт | 14×2 |
| Підйомний двигун | кВт | 25×2 | |
| Стандарт батареї | В/Ач | 80/1150 | |
| Виробник контролера | КЕРТІС АС | ||
| Робочий тиск для навісного обладнання | МПа | 18 |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вантажопідйомність | 8 т |
| Двигун | Електричний |
| Максимальна висота підйому вантажу | 3000 мм |
| Максимальна швидкість пересування | 14 км/год |
| Маса навантажувача | 12780 кг |
| Швидкість підйому з вантажем | 300 см/с |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2600 мм |
| Довжина | 3780 мм |
| Ширина | 2200 мм |
| Розміри вил | |
| Висота вил | 70 мм |
| Довжина вил | 1220 мм |
| Ширина вил | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | LTMG Machinery Group |
| Відповідна людина | Віра Ожух |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 29 квітня 2026