Особливості літієвого навантажувача LTMG FB100, 10т:
- Охорона навколишнього середовища: нульовий викид, тихий шум, немає важких металів
- Довгий термін служби. Після 4000 циклів використання ємність може зберігатися більш ніж на 75%. Високопродуктивна літієва батарея в зборі 5 років або 10 000 годин гарантії.
- Підходить для роботи при високих та низьких температурах. У робочому середовищі з високими та низькими температурами від -25 ℃ до 55 ℃ літієва батарея має кращу продуктивність, ніж свинцево-кислотна.
- Високий рівень безпеки. "Багатовузловий безпечний замкнутий захист" реалізує замкнутий захист транспортних засобів у режимі реального часу в кількох станах. Функція аварійного відключення всієї системи для швидкого та безпечного відключення системи керування транспортним засобом та блоку живлення BMS.
- Енергоефективний. 1:00 повної зарядки. Висока щільність енергії, швидкість саморозряду менше 1% на місяць, відмінні характеристики заряджання та розряджання. Можна заряджати в будь-який час, просте керування, що не впливає на термін служби батареї.
Технічні характеристики літієвого навантажувача LTMG FB100, 10т:
| Модель | FB100 | |
| Тип живлення | літієва батарея | |
| Номінальне навантаження | кг | 10000 |
| центр навантаження | мм | 600 |
| Висота підйому | мм | 3000 |
| Кути нахилу (спереду/ззаду) | градус | 6°/12° |
| довжина (без вилки) | мм | 4260 |
| ширина | мм | 2240 |
| Висота щогли | мм | 2840 |
| Висота підйому щогли | мм | 4320 |
| Висота над головою | мм | 2560 |
| передня звис | мм | 720 |
| Мінімальний дорожній просвіт | мм | 235 |
| Мінімальний радіус урни мами | мм | 4080 |
| Мінімальна ширина укладання під прямим кутом | мм | 3540 |
| Максимальна швидкість руху (повна/без навантаження) | км/год | 14/16 |
| Максимальна швидкість підйому (повна / без навантаження) | мм/с | 260/300 |
| Максимальний ухил (повне завантаження/без навантаження) | % | 15/20 |
| Шина передня | 9.00-20-16ПР | |
| Шина, задня | 9.00-20-16ПР | |
| Протектор, перед/зад | мм | 1600/1722 |
| Колісна база | мм | 2800 |
| Власна вага | кг | 13900 |
| Акумулятор (напруга/ємність) | В/Ач | 80/1080 |
| Потужність двигуна ходьби (S2-60хв) | кВт | 30 |
| Потужність двигуна підйому (S3-15%) | кВт | 2х26 |
| Метод керування | Повний кондиціонер | |
| Робоче/стоянкове гальмо | Гідравлічний/механічний |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вантажопідйомність | 10 т |
| Максимальна висота підйому вантажу | 3000 мм |
| Максимальна швидкість пересування | 16 км/год |
| Маса навантажувача | 13900 кг |
| Швидкість підйому без вантажу | 300 см/с |
| Швидкість підйому з вантажем | 260 см/с |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | LTMG Machinery Group |
| Відповідна людина | Віра Ожух |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 29 квітня 2026