Особливості вилкового навантажувача підвищеної прохідності LTMG FDR30-4WD:
- Вилковий навантажувач для пересіченої місцевості, розроблений для суворих умов навколишнього середовища, обтічний дизайн, плавні лінії, гарний зовнішній вигляд, низький центр тяжіння, відмінна стійкість, оснащений подвійним повітряним фільтром, сильним очищенням повітря.
- щогла вилкового навантажувача має більш широку та міцну конструкцію, кращий огляд, більш стійку та безпечну.
- Великий кут нахилу щогли 8° спереду та 10° ззаду підходить для роботи на вулиці.
- Ергономічний дизайн, зручне керування, РК-дисплей, електронне перемикання передач, простота в експлуатації. Коробка передач з обмеженим ковзанням зі спеціальною диференціальною структурою, шини з глибоким малюнком, позашляхові шини великої ширини, що підходять для роботи на пересіченій місцевості.
- Стандартно оснащений вертикальним випуском. Спеціально розроблена витяжка із функцією захисту від крапель води.
Технічні характеристики вилкового навантажувача підвищеної прохідності LTMG FDR30-4WD:
| Модель | FDR30-4WD | |
| Тип живлення | Дизель | |
| Номінальна ємність | кг | 3000 |
| Відстань центру навантаження | мм | 500 |
| Розмір Параметр | ||
| Висота підйому | мм | 3000 |
| Розмір вилки (Д*Ш*В) | мм | 1220×125×45 |
| Кут нахилу щогли (F/R) | градус | 6 |
| Загальна довжина (без вилки) | 3300 | |
| (Загальна ширина) | мм | 1760 |
| Висота щогли | мм | 2305 |
| Висота захисту голови | мм | 2420 |
| Дорожній просвіт | мм | 320 |
| Радіус повороту | мм | 3000 |
| Колісна база | мм | 1850 |
| Протектор переднього колеса | мм | 1385 |
| Протектор заднього колеса | мм | 1300 |
| Експлуатаційна маса | кг | 5350 |
| Параметр продуктивності | ||
| Швидкість подорожі | км/год | 35 |
| Швидкість підйому | ммс | 450 |
| Зниження швидкості | ммс | 440 |
| Максимальна долання | % | ≧35 |
| Шина | ||
| Передня шина | 16/70-20 | |
| Задня шина | 250-15 | |
| Двигун і коробка передач | ||
| Батарея | Вач | 240 |
| Виробник двигуна | Юнней | |
| Інженерна модель | ІН4А055-30КР | |
| Номінальна потужність/об/хв | кВт | 40/2400 |
| Ємкість паливного бака | л | 80 |
| Модель коробки передач | 265 | |
| Тип передачі | Гідродинамічний | |
| Тип водіння | 2WD | |
додаткові двигуни |
XINCHAI 4D27G31 36.8KW Yanmar 4TNE98 43KW Cummins 4BTA3.9-C80 60KW |
|
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вантажопідйомність | 3 т |
| Двигун | Дизельний |
| Максимальна висота підйому вантажу | 3000 мм |
| Максимальна швидкість пересування | 35 км/год |
| Маса навантажувача | 5350 кг |
| Швидкість опускання з вантажем | 440 см/с |
| Швидкість підйому з вантажем | 450 см/с |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2305 мм |
| Довжина | 3300 мм |
| Ширина | 1760 мм |
| Розміри вил | |
| Висота вил | 45 мм |
| Довжина вил | 1220 мм |
| Ширина вил | 125 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | LTMG Machinery Group |
| Відповідна людина | Віра Ожух |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 29 квітня 2026