Особливості вилкового навантажувача підвищеної прохідності LTMG FDR35-4WD, 3.5т:
- Вилковий навантажувач для пересіченої місцевості, розроблений для суворих умов навколишнього середовища, обтічний дизайн, плавні лінії, гарний зовнішній вигляд, низький центр тяжіння, відмінна стійкість, оснащений подвійним повітряним фільтром, сильним очищенням повітря.
- щогла вилкового навантажувача має більш широку та міцну конструкцію, кращий огляд, більш стійку та безпечну.
- Великий кут нахилу щогли 8° спереду та 10° ззаду підходить для роботи на вулиці.
- Ергономічний дизайн, зручне керування, РК-дисплей, електронне перемикання передач, простота в експлуатації. Коробка передач з обмеженим ковзанням зі спеціальною диференціальною структурою, шини з глибоким малюнком, позашляхові шини великої ширини, що підходять для роботи на пересіченій місцевості.
- Стандартно оснащений вертикальним випуском. Спеціально розроблена витяжка із функцією захисту від крапель води.
Технічні характеристики вилкового навантажувача підвищеної прохідності LTMG FDR35-4WD, 3.5т:
мм| Модель | FDR35-4WD | |||
| особливий | Тип живлення | дизель | ||
| Номінальна ємність | кг | 3500 | ||
| Центр навантаження | мм | 500 | ||
| Висота підйому | мм | 3000 | ||
| Вільна висота підйому | мм | 50 | ||
| Розмір вилки | Д*Ш*Т | мм | 1070×122×50 | |
| Кут нахилу щогли | Ф/Р | градус | 6/12 | |
| Мінімальний радіус повороту | мм | 3120 | ||
| Висота опускання щогли | щогла (без навантаження/повне навантаження) | мм | 270/250 | |
| Шасі (без навантаження/повне навантаження) | мм | 230/215 | ||
| Висота захисного огородження | мм | 2276 | ||
| Передна звіса | мм | 606 | ||
| продуктивність | Макс. швидкість руху | Повне навантаження | км/год | 20 |
| Максимальна швидкість підйому | Повне навантаження | мм/с | 480 | |
| Максимальна долання | % | 22 | ||
| Розмір | Довжина | У розвилці | 4151 | |
| Немає вилки | мм | 3081 | ||
| Ширина | мм | 1600 | ||
| Максимальна висота підйому вилки (з утримуючою стійкою) | мм | 4350 | ||
| Посадкова висота дверної рами | мм | 2230 | ||
| шасі | Шина | Передній | 14-17.5-14ПР | |
| Задній | 10,0/75-15,3 | |||
| Колісна база | мм | 1880 | ||
| Колісна база | Ф/Р | мм | 1250/1190 | |
| дедвейт | Немає завантаження | Кг | 5545 | |
| Двигун | Модель | WP3.2G50E347 | ||
| Номінальна потужність | кВт/об/хв | 36,8/2650 | ||
| Номінальний момент, що крутить | Нм/об/хв | 200/1800 | ||
| зміщення | л | 3.17 | ||
| Ємкість паливного бака | л | 70 | ||
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вантажопідйомність | 3.5 т |
| Максимальна висота підйому вантажу | 3000 мм |
| Максимальна швидкість пересування | 20 км/год |
| Маса навантажувача | 5545 кг |
| Швидкість підйому з вантажем | 480 см/с |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 4350 мм |
| Довжина | 4151 мм |
| Ширина | 1600 мм |
| Розміри вил | |
| Висота вил | 50 мм |
| Довжина вил | 1070 мм |
| Ширина вил | 122 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | LTMG Machinery Group |
| Відповідна людина | Віра Ожух |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 29 квітня 2026