Особливості вилкового навантажувача підвищеної прохідності LTMG FDR50-4WD, 5т:
- Широко використовується у польових операціях, таких як шахти, сільськогосподарські угіддя, фруктові сади.
- Весь автомобіль оснащений надширокими позашляховими шинами з гарними позашляховими характеристиками.
- Може бути реалізовано перемикання між приводом на два колеса та повним приводом, що зручно для водія.
- Передня 2 задня 1 передача, як ефективність, так і продуктивність
- Конструкція з високим рівнем вихлопу для забезпечення хорошого робочого середовища.
- Сидіння з підлокітником та ременем безпеки для забезпечення комфортної та безпечної роботи.
- Автомобіль має низький центр ваги та хорошу стійкість.
Технічні характеристики вилкового навантажувача підвищеної прохідності LTMG FDR50-4WD, 5т:
| Модель | FDR50-4WD | |
| Тип живлення | Дизель | |
| Номінальна ємність | кг | 5000,0 |
| Відстань центру навантаження | мм | 500,0 |
| Тип водіння | 4WD | |
| Розмір Параметр | ||
| Стандартна висота підйому | мм | 3000,0 |
| Розмір вилки (Д*Ш*В) | мм | 1370×150×55 |
| Кут нахилу щогли (F/R) | градус | 6 |
| Загальна довжина (без вилки) | 3450,0 | |
| Загальна ширина | мм | 1860,0 |
| Висота щогли | мм | 2420,0 |
| Висота захисту голови | мм | 2450,0 |
| Дорожній просвіт | мм | 310,0 |
| Максимальний радіус повороту | мм | 3900,0 |
| Колісна база | мм | 1950,0 |
| Протектор переднього колеса | мм | 1570,0 |
| Протектор заднього колеса | мм | 1400,0 |
| Власна вага | кг | 7300,0 |
| Параметр продуктивності | ||
| Швидкість подорожі | км/год | 30,0 |
| Швидкість підйому | ммс | 430,0 |
| Зниження швидкості | ммс | 460,0 |
| Максимальна долання підйому | % | ≧35 |
| Шина | ||
| Передня шина | 16/70-20 | |
| Задня шина | 10-16,5 | |
| Двигун та коробка передач | ||
| Батарея | Вач | 240 |
| Виробник двигуна | Юнней | |
| Інженерна модель | YN4E088-30CR4 | |
| Номінальна потужність/об/хв | кВт | 65/2400 |
| Ємність паливного бака | л | 100,0 |
| Модель коробки передач | 280,0 | |
| Тип передачі | Гідродинамічний | |
| Додаткові двигуни | Куммінз 4BTA3.9-C100 74KW | |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вантажопідйомність | 5 т |
| Максимальна висота підйому вантажу | 3000 мм |
| Максимальна швидкість пересування | 30 км/год |
| Маса навантажувача | 7300 кг |
| Швидкість опускання без вантажу | 460 см/с |
| Швидкість підйому без вантажу | 430 см/с |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2420 мм |
| Довжина | 3450 мм |
| Ширина | 1860 мм |
| Розміри вил | |
| Висота вил | 55 мм |
| Довжина вил | 1370 мм |
| Ширина вил | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | LTMG Machinery Group |
| Відповідна людина | Віра Ожух |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 29 квітня 2026