Дизельний вилковий навантажувач LTMG FD40, 4т - це потужний вилковий навантажувач на дизильному двигуні, який широко використовується для вантажно-розвантажувальних робіт у таких галузях промисловості як: будівництво, лісозаготівля, гірничодобувна промисловість, дистрибуція , Виробничі склади, експедиційні підприємства і т.д. Він ідеально підходить для роботи на відкритому повітрі та стійкий до бруду. Навантажувачі конфігуруються відповідно до ваших потреб та бюджету. Низький рівень шуму та викидів вихлопних газів робить вилковий навантажувач екологічно чистим. Комфорт роботи підвищується завдяки ергономічному дизайну, збільшеному робочому простору та розумному розташуванню. Легко проводити технічне обслуговування, що продовжує термін служби навантажувача.
Переваги дизельного навантажувача LTMG FD40, 4т:
- Конструкція щогли з широким оглядом забезпечує водію чудовий огляд, що робить вантажно-розвантажувальні операції безпечнішими та ефективнішими;
- Конструкція гідравлічної системи кермового управління з пріоритетом визначення навантаження, гнучке кермо, швидкість підйому щогли збільшена на 20%;
- Всі аксесуари, такі як двигун, коробка передач, підтримуються вітчизняними та всесвітньо відомими брендами, відрізняються високою якістю та надійністю після продажу;
- Захисний кожух виготовлений із високоміцного сталевого листа для пресування, що забезпечує більш складну безпеку водія, а також може запобігти вітеру та дощу.
Технічні характеристики дизельного навантажувача LTMG FD40, 4т:
|
Модель |
FD40 |
|
|
Номінальна вантажопідйомність |
кг |
4000 |
|
Відстань центру навантаження |
мм |
500 |
|
Вільна висота підйому |
мм |
150 |
|
загальна довжина л (з вилкою/без вилки) |
мм |
4000/2930 |
|
Ширіна |
мм |
1290 |
|
Висота захисної огорожі |
мм |
2180 |
|
Колісна база |
мм |
1900 |
|
Мінімальний дорожній просвіт |
мм |
140 |
|
Кут нахилу щогли (спереду/ззаду) |
% |
6°/12° |
|
Номер шини (до) |
250-15-16ПР |
|
|
Номер шини (після) |
7.00-12-12ПР |
|
|
Мінімальний радіус повороту (зовнішня сторона) |
мм |
2710 |
|
Мінімальна ширина проходу під прямим кутом |
мм |
4750 |
|
Розмір вилки |
мм |
1070×150×50 |
|
Максимальна робоча швидкість (повне навантаження/без навантаження) |
км/год |
19/19 |
|
Максимальна швидкість підйому (повне навантаження/без навантаження) |
мм/с |
340/380 |
|
максимальна здатність долати підйом (повне навантаження/без навантаження) |
% |
15/20 |
|
Вага навантажувача |
кг |
4950 |
|
Інженерна модель |
Quanchai4C4-50V31 |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вантажопідйомність | 4 т |
| Двигун | Дизельний |
| Максимальна швидкість пересування | 19 км/год |
| Маса навантажувача | 4950 кг |
| Стан | Новий |
| Кут нахилу щогли вперед | 6 град. |
| Кут нахилу щогли назад | 12 град. |
| Розміри вил | |
| Висота вил | 50 мм |
| Довжина вил | 1070 мм |
| Ширина вил | 150 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2930 мм |
| Ширина | 1290 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | LTMG Machinery Group |
| Відповідна людина | Віра Ожух |
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 30 квітня 2026