Електричний бічний вилковий навантажувач LTMG FBS30, 3т є невеликим типом навантажувача. Відрізняється від противаги головним чином тим, що вила встановлена збоку кузова. Крім підйому та нахилу, вила також можуть переміщатися на правий бік рами вантажівки та втягуватися назад вздовж бокового колодязя посередині. Довгомірні вантажі можуть завантажуватись вилами на/з платформи, а також перевозитись в обмежених просторах. Оскільки довгі вантажі укладаються вздовж платформи вантажівки, ширина проходу, необхідного для навантажувача, може бути значно зменшена.
Навантажувач з боковим розташуванням сидінь особливо підходить для переміщення деревини, сталевих профілів, лінійних опор, цементних труб, пластикових труб та інших великогабаритних і довгомірних вантажів. Він знайшов широке застосування в лісовому господарстві, на залізничних станціях, на нафтових родовищах, портових складах.
Технічні характеристики електричного навантажувача LTMG FBS30, 3т:
| Модель | FBS30 | |||
| Вантажопідйомність | кг | 3000 | ||
| Центр навантаження | мм | 500 | ||
| Напруга батареї | в | 80 | ||
| Тармозний шлях (повне навантаження) | м | 900 | ||
| Повна довжина | мм | 4130 | ||
| Загальна ширина | мм | 2000 | ||
| Макс. довжина бокового навантажувача | мм | 4262 | ||
| Висота | Висота щогли | мм | 2537 | |
| Загальна висота макс. підйом | мм | 4368 | ||
| Висота кабіни | мм | 2426 | ||
| Висота платформи | мм | 940 | ||
| Мін. Дорожній просвіт | мм | 185 | ||
| колісна база | мм | 2700 | ||
| Трекова база | Передня шина | мм | 1620 | |
| Задня шина | мм | 1650 | ||
| Макс. висота підйому | мм | 3600 | ||
| Вільна висота підйому | мм | 90 | ||
| Кут нахилу вилки | вперед | ° | 6 | |
| назад | ° | 5 | ||
| Макс. швидкість підйому | порожній вантаж | мм/с | 313 | |
| повне навантаження | мм/с | 260 | ||
| Макс. швидкість руху | порожній вантаж | км/год | 13 | |
| повне навантаження | км/год | 11 | ||
| Макс. зниження швидкості | порожній вантаж | мм/с | 310 | |
| повне навантаження | мм/с | 410 | ||
| Мін. Радіус повороту | мм | 4380 | ||
| Макс. Подоланий підйом з повним навантаженням | % | 10 | ||
| Експлуатаційна маса | кг | 6850 | ||
| Ємкість батареї | АХ | 540 | ||
| Звис | Звис спереду | мм | 730 | |
| Задня звис | 715 | |||
| Розміри шин | Передня шина | 28х9-15 | ||
| Задня шина | 28х9-15 | |||
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вантажопідйомність | 3 т |
| Колісна база | 2700 мм |
| Максимальна висота підйому вантажу | 3600 мм |
| Максимальна швидкість пересування | 13 км/год |
| Маса навантажувача | 6850 кг |
| Стан | Новий |
| Кут нахилу щогли вперед | 6 град. |
| Кут нахилу щогли назад | 5 град. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 4130 мм |
| Ширина | 2000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | LTMG Machinery Group |
| Відповідна людина | Віра Ожух |
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 30 квітня 2026