Дизельний навантажувач LTMG FDS30, 3т є невеликим типом навантажувача. Відрізняється від противаги головним чином тим, що вила встановлена збоку кузова. Крім підйому та нахилу, вила також можуть переміщатися на правий бік рами вантажівки та втягуватися назад вздовж бокового колодязя посередині. Довгомірні вантажі можуть завантажуватись вилами на/з платформи, а також перевозитись в обмежених просторах. Оскільки довгі вантажі укладаються вздовж платформи вантажівки, ширина проходу, необхідного для навантажувача, може бути значно зменшена.
Навантажувач з боковим розташуванням сидінь особливо підходить для переміщення деревини, сталевих профілів, лінійних опор, цементних труб, пластикових труб та інших великогабаритних і довгомірних вантажів. Він знайшов широке застосування у лісовому господарстві, на залізничних станціях, на нафтових родовищах, портових складах.
Технічні характеристики дизельного навантажувача LTMG FDS30, 3т:
| Модель | FDS30 | ||||
| Номінальна вантажопідйомність (центр навантажувача≤0,6 м) | 3000 кг | ||||
| Макс. висота підйому | 3,6 м | ||||
| висота вільного підйому | 0,3 м | ||||
| Макс. швидкість підйому (повне навантаження) | ≥0,3 м/с | ||||
| швидкість руху | вперед | 20 км/год | |||
| регрес | 20 км/год | ||||
| Кут нахилу вилки вгору/вниз | 5°/3° | ||||
| Мін. радіус повороту | 4250мм | ||||
| Макс. сила тяги | 20.678кН | ||||
| Подолання підйому | 20% | ||||
| Дорожній просвіт (нижня частина щогли) | 160мм | ||||
| розміри | Довжина | 4555мм | |||
| Ширина (без заднього дзеркала) | 2000мм | ||||
| Висота | складений | 2460мм | |||
| вилочний підйомник | 4660мм | ||||
| Колісна база | 2250мм | ||||
| Трекова база | 1600мм | ||||
| Довжина платформи | 4555мм | ||||
| Ширина платформи | 1200мм | ||||
| Розмір вилки (Д×Ш×В) | 1070×125×45мм | ||||
| Макс. основа вилок | 0,94 м | ||||
| Акумулятор (В/Ач) | 12/80 | ||||
| Шина | 2×28×9-15-12ПР(перед) | ||||
| 2×28×9-15-12ПР(зад) | |||||
| Сервісна вага | 5300 кг | ||||
| Передача інфекції | Тип | Гідравлічний | |||
| Етап | ПЕРЕДНІЙ/РВС | 1/1 | |||
| Двигун | Модель | Янмар 4TNE98 | |||
| Номінальна потужність (кВт/об/хв) | 42,1/2300 | ||||
| Номінальний крутний момент/об/хв (квт/об/хв) | 187-207/1700 | ||||
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вантажопідйомність | 3 т |
| Двигун | Дизельний |
| Колісна база | 2250 мм |
| Максимальна швидкість пересування | 20 км/год |
| Стан | Новий |
| Кут нахилу щогли вперед | 5 град. |
| Кут нахилу щогли назад | 3 град. |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 4660 мм |
| Довжина | 4555 мм |
| Ширина | 2000 мм |
| Розміри вил | |
| Висота вил | 45 мм |
| Довжина вил | 1070 мм |
| Ширина вил | 125 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | LTMG Machinery Group |
| Відповідна людина | Віра Ожух |
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 30 квітня 2026