Дизельний навантажувач LTMG FDS60, 6т є невеликим типом навантажувача. Відрізняється від противаги головним чином тим, що вила встановлена збоку кузова. Крім підйому та нахилу, вила також можуть переміщатися на правий бік рами вантажівки та втягуватися назад вздовж бокового колодязя посередині. Довгомірні вантажі можуть завантажуватись вилами на/з платформи, а також перевозитись в обмежених просторах. Оскільки довгі вантажі укладаються вздовж платформи вантажівки, ширина проходу, необхідного для навантажувача, може бути значно зменшена.
Навантажувач з боковим розташуванням сидінь особливо підходить для переміщення деревини, сталевих профілів, лінійних опор, цементних труб, пластикових труб та інших великогабаритних і довгомірних вантажів. Він знайшов широке застосування у лісовому господарстві, на залізничних станціях, на нафтових родовищах, портових складах.
Технічні характеристики дизельного навантажувача LTMG FDS60, 6т:
| Модель | Одиниця | FDS60 |
| Номінальна ємність | кг | 6000 |
| ЦТ вантажу | мм | 600 |
| Макс. висота підйому | мм | 3600 |
| Максимальна швидкість підйому (з вантажем) | мм/с | 350 |
| Максимальна швидкість руху (з вантажем) | км/год | 24 |
| Кут нахилу вилки (вгору/вниз) | ° | 3° / 5° |
| Подолання підйому | % | 20 |
| Ширина платформи | мм | 1300 |
| Довжина платформи | мм | 5150 |
| Довжина вилки | мм | 1220 |
| Колісна база | мм | 2800 |
| Колія передніх коліс | мм | 1750 |
| Колія заднього колеса | мм | 1750 |
| Габаритні розміри (ДхШхВ) | мм | 5150*2100*2800 |
| Експлуатаційна маса | кг | 8000 |
| Передні шини | мм | 2-9.00-16-14ПР |
| Задні шини | мм | 2-9.00-16-14ПР |
| Виробник | ІСУЗУ | |
| Модель | 6БГ1 | |
| Номінальна потужність | кВт | 82.3/2000 |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вантажопідйомність | 6 т |
| Двигун | Дизельний |
| Колісна база | 2800 мм |
| Максимальна висота підйому вантажу | 3600 мм |
| Максимальна швидкість пересування | 24 км/год |
| Маса навантажувача | 8000 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2800 мм |
| Довжина | 5150 мм |
| Ширина | 2100 мм |
| Розміри вил | |
| Довжина вил | 1220 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | LTMG Machinery Group |
| Відповідна людина | Віра Ожух |
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 30 квітня 2026