Дизельний навантажувач LTMG FDS80, 8т є невеликим типом навантажувача. Відрізняється від противаги головним чином тим, що вила встановлена збоку кузова. Крім підйому та нахилу, вила також можуть переміщатися на правий бік рами вантажівки та втягуватися назад вздовж бокового колодязя посередині. Довгомірні вантажі можуть завантажуватись вилами на/з платформи, а також перевозитись в обмежених просторах. Оскільки довгі вантажі укладаються вздовж платформи вантажівки, ширина проходу, необхідного для навантажувача, може бути значно зменшена.
Навантажувач з боковим розташуванням сидінь особливо підходить для переміщення деревини, сталевих профілів, лінійних опор, цементних труб, пластикових труб та інших великогабаритних і довгомірних вантажів. Він знайшов широке застосування у лісовому господарстві, на залізничних станціях, на нафтових родовищах, портових складах.
Технічні характеристики дизельного навантажувача LTMG FDS80, 8т:
| Модель | Одиниця | FDS80 | |||
| Передача інфекції | Гідравлічний | ||||
| Макс. вантажопідйомність/центр навантаження | (кг/мм) | 8000/675 | |||
| Макс. висота підйому (з вантажем) | (мм) | 3600 | |||
| Видельний вільний підйомник | (мм) | 400 | |||
| Макс. швидкість підйому (з вантажем)< /td> | (РС) | ≥0,3 | |||
| Швидкість руху | Вперед я | (км/год) | 11 | ||
| Форвард II | 26 | ||||
| Забезпечити регрес | 11 | ||||
| Гнів нахилу вилки (спереду/ззаду) | 5/3 | ||||
| Мін. радіус повороту | (мм) | 4800 | |||
| Подоланий підйом (з вантажем) | (%) | 20 | |||
| Міні. дорожній просвіт (з вантажем) | (мм) | 180 | |||
| Розмір (мм) | Довжина | 5300 | |||
| Ширина (без заднього виду) | 2200 | ||||
| Висота | Вилка опущена | 3070 | |||
| Вилка піднялася | 4850 | ||||
| Колісна база | (мм) | 3050 | |||
| Колія колеса | (мм) | 1886 | |||
| Висота платформи | (мм) | 990 | |||
| Ширина платформи | (мм) | 1405 | |||
| Довжина вилки | (мм) | 1350 | |||
| Макс. відстань між вилками | (мм) | 1167 | |||
| Модель шин (перед/зад) | 2/4 | 9.00-16-14ПР | |||
| Вага без вантажу | (кг) | 12000 | |||
| Інженерна модель | CY6102BG-E2 | ||||
| Номінальна потужність | (кВт/об/хв) | 81/2500 | |||
| Макс. крутящий момент/швидкість | (Нм/об/хв) | 353/1500 | |||
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вантажопідйомність | 8 т |
| Двигун | Дизельний |
| Колісна база | 3050 мм |
| Максимальна висота підйому вантажу | 3600 мм |
| Максимальна швидкість пересування | 11 км/год |
| Маса навантажувача | 12000 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 4850 мм |
| Довжина | 5300 мм |
| Ширина | 2200 мм |
| Розміри вил | |
| Довжина вил | 1350 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | LTMG Machinery Group |
| Відповідна людина | Віра Ожух |
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 30 квітня 2026