Особливості вилкового навантажувача LTMG VNA FBZ30, 3т:
- Рульове колесо регулюється, сидіння регулюється спереду та ззаду, а спинка регулюється, все це можна відрегулювати залежно від ваги водія (деякі функції є додатковими)
- Обладнано системою бездротової камери високої роздільної здатності, яка надає операторам повну візуалізацію процесу для забезпечення безпеки.
- Тверді гумові шини, що підходять для різних складних дорожніх умов, універсальної обробки та штабелювання всередині та зовні складу.
- Обладнаний словесним лазером та переднім поперечним лазером для забезпечення точної індикації азимуту та підвищення ефективності роботи.
- Кут повороту щогли може досягати 210°, канал штабелювання займає всього 1,9 метра, а місткість збільшується на 50%.
Технічні характеристики вилкового навантажувача LTMG VNA FBZ30, 3т:
|
Модель |
Одиниця |
FBZ30 |
|
Ємність |
КГ |
3000 |
|
Висота підйому щогли |
мм |
4300-12400 |
|
Висота вільного підйому щогли |
мм |
1365-4686 |
|
Висота щогли в закритому стані |
мм |
2265-5665 |
|
щогла повної висунутої висоти |
мм |
5561-13739 |
|
Загальна довжина (без виделок) |
мм |
2780 |
|
Дорожній просвіт |
мм |
50 |
|
Висота захисної огорожі |
мм |
2270 |
|
Ширина шасі ззаду |
мм |
1600 |
|
Ширина шасі спереду |
мм |
980 |
|
Центр навантаження |
мм |
600 |
|
Колісна база |
мм |
1735 |
|
Висота сидіння |
мм |
1220 |
|
Кут нахилу щогли (назад/вперед) |
СТУПЕНЬ |
3/1 |
|
Кут повороту переднього шасі (ліворуч/праворуч) |
СТУПЕНЬ |
220 |
|
Швидкість щодо землі |
км/год |
16 |
|
Швидкість підйому (завантаження/розвантаження) |
РС |
0,44/0,5 |
|
Розмір передніх шин |
мм |
412x174 |
|
Розмір задньої шини |
мм |
457x170 |
|
Оцінка здатності (завантаження/вивантаження) |
% |
18/20 |
|
Напруга/ємність акумулятора |
В/АХ |
80/500 |
|
Вага з акумулятором |
КГ |
5150 |
|
Вага без батареї |
КГ |
7900 |
|
Тяговий двигун |
кВт |
19,5 |
|
Підйомний двигун |
кВт |
15 |
|
Мінімальна чиста ширина робочого проходу |
мм |
2100 |
|
Ширина проходу |
мм |
2700 |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вантажопідйомність | 3 т |
| Колісна база | 1735 мм |
| Максимальна швидкість пересування | 16 км/год |
| Маса навантажувача | 5150 кг |
| Стан | Новий |
| Кут нахилу щогли вперед | 3 град. |
| Кут нахилу щогли назад | 1 град. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2780 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | LTMG Machinery Group |
| Сумісна людина | Вера Ожух |
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 30 квітня 2026