Особливості електричного річтраку LTMG FRB15-S, 1.5т:
- Він може обробляти більше піддонів і досягати більшої висоти у дуже вузьких каналах, тоді той самий склад може отримати більшу місткість.
- Рульове керування з електропідсилювачем, яке забезпечує відмінне відчуття водіння та знижує стомлюваність, значно підвищує безпеку та стабільність роботи навантажувача з бічним завантаженням.
- Його контролери змінного струму можуть здійснювати точне керування, легко встановлювати параметри та значно знижувати кількість збоїв.
- Його HD-дисплей у режимі реального часу може допомогти вам трохи відрегулювати напрямок ведучого колеса у вузьких проходах, що робить роботу набагато безпечнішою.
Технічні характеристики електричного річтраку LTMG FRB15-S, 1.5т:
| Тип операції | Постійний тип | |
| Модель №. | одиниця | FRB15-S |
| Тип живлення | Цілком електричний | |
| Ємність | КГ | 1500 |
| Максимальна висота підйому | Н2(мм) | 6000 |
| Центр навантаження | З (мм) | 500 |
| Тип колеса | Пу тверда шина | |
| Розміри вилки | мм | 1070*125*45 |
| Розповсюдження вилки | мм | 260-650 |
| Загальна довжина, включаючи вилку | Л (мм) | 4000/3100 |
| Загальна ширина | З (мм) | 1550 |
| Висота — щогла опущена | Н2(мм) | 3180 |
| Максимальна висота при підйомі вил | H3 (мм) | 7250 |
| Радіус повороту | мм | 2017 |
| Висота захисних огорож | мм | 2280 |
| Мінімальний дорожній просвіт | мм | 32 |
| Максимальна швидкість руху | км/год | 7/8 |
| Швидкість підйому | мм/с | 215/275 |
| Загальна вага | КГ | > 5000 |
| Ведуче колесо | мм | Ø382*142 |
| переднє колесо | мм | Ø145*100 |
| Колесо балансу | мм | Ø180*76 |
| Ємність батареї | В/Ач | 48/400 |
| Інтелектуальний зарядний пристрій | В/А | 48/50 |
| Привідний двигун | кВт | 6,5 (змінний струм) |
| Підйомний двигун | кВт | 8.6 (змінний струм) |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Без бренду |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Відповідна людина | Віра Ожух |
| Бренд | LTMG Machinery Group |
| Місткість | 1500 кг |
| Максимальна висота підйому | 6000 м |
| Розміри вилки | 1070*125*45 мм |
| Максимальна швидкість руху | 7/8 км/год |
| Швидкість підіймання | 215/275 мм/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 30 квітня 2026