Особливості триколісного електричного вилкового навантажувача LTMG FB15S, 1.5т:
- Повністю відкритий капот, його можна швидко зняти з обох боків. Рамні бічні двері з петлевою конструкцією. Використання передової концепції програми заміни батареї забезпечує швидке та зручне обслуговування.
- Удосконалена система приводу з двома двигунами, компактна конструкція, покращені характеристики водіння та підйому, більший крутний момент, потужніша вихідна потужність.
- Прийняття системи кермового керування з пріоритетом динамічного навантаження, більш швидке кермо, менший радіус повороту, більш гнучкі ходові якості.
- Ергономічне повномасштабне планування робочого простору, що забезпечує оператору гарний, комфортний та зручний досвід роботи.
Технічні характеристики трьохколісного електричного вилкового навантажувача LTMG FB15S, 1.5т:
|
Модель |
FB15S |
|
|
Максимальна вантажопідйомність |
кг |
1500 |
|
Максимальна висота підйому |
мм |
3000 |
|
з центром навантаження в |
мм |
500 |
|
Перевіска |
мм |
160 |
|
Кут нахилу (вгору/вниз) |
( ° ) |
3°/ 5° |
|
Швидкість руху (без вантажу) |
км/год |
5.6 |
|
Швидкість руху (з вантажем) |
км/год |
5.2 |
|
Швидкість підйому (без вантажу) |
мм/с |
127 |
|
Швидкість підйому (з вантажем) |
мм/с |
85 |
|
Знижена швидкість (без навантаження) |
мм/с |
144 |
|
Знижена швидкість (з навантаженням) |
мм/с |
162 |
|
Здатність підніматися схилом (без вантажу) |
% |
8 |
|
Здатність підніматися схилом (з вантажем) |
% |
5 |
|
Вага (з батареєю) |
кг |
2110 |
|
Загальна довжина рами (з вилкою) |
мм |
2680 |
|
Загальна довжина (без вилки) |
мм |
1610 |
|
Загальна ширина рами |
мм |
940 |
|
Висота захисної огорожі |
мм |
1985 р. |
|
Висота опускання щогли |
мм |
1985 р. |
|
Максимальна висота (щогла піднята зі спинкою) |
мм |
3726 |
|
Колісна база |
мм |
1250 |
|
Довжина вилки |
мм |
920 |
|
Ширина вилки |
мм |
100 |
|
Висота вилки знижена |
мм |
35 |
|
Мінімальна висота основи |
мм |
55 |
|
Радіус повороту |
мм |
1490 |
|
ширина теоретичного мінімального проходу для штабелювання під прямим кутом ( 1200x1000 ) |
мм |
2649 |
|
Переднє колесо |
Φ215×85 ( 2 ) |
|
|
Ведуче колесо |
Φ230×75 ( 1 ) |
|
|
Матеріал колеса |
поліуретан |
|
|
Тип приводного двигуна |
Двигун серії змінного струму |
|
|
Номінальна потужність |
кВт |
1,5 |
|
Тип двигуна підйомника |
Двигун постійного струму |
|
|
Номінальна потужність |
кВт |
2.2 |
|
Напруга |
В |
24 |
|
Ємність |
АХ |
300 |
|
Маса |
кг |
230 |
|
гальмо |
електромагнітний |
|
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вага батареї | 230 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вантажопідйомність | 1.5 т |
| Двигун | Електричний |
| Колісна база | 1250 мм |
| Максимальна висота підйому вантажу | 3000 мм |
| Максимальна швидкість пересування | 5.6 км/год |
| Маса навантажувача | 2110 кг |
| Швидкість опускання без вантажу | 162 см/с |
| Швидкість опускання з вантажем | 144 см/с |
| Швидкість підйому без вантажу | 85 см/с |
| Швидкість підйому з вантажем | 127 см/с |
| Стан | Новий |
| Кут нахилу щогли вперед | 3 град. |
| Кут нахилу щогли назад | 5 град. |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1985 мм |
| Довжина | 2680 мм |
| Ширина | 940 мм |
| Розміри вил | |
| Висота вил | 35 мм |
| Довжина вил | 920 мм |
| Ширина вил | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | LTMG Machinery Group |
| Відповідна людина | Віра Ожух |
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 30 квітня 2026