Особливості електричного навантажувача LTMG FB15, 1.5т:
- Оригінальний імпортний контролер всесвітньо відомого бренду. Після професійного регулювання ходьба та управління оновленням – це точність та ефективність, відмінна продуктивність. Навантажувач вилковий з рекуперативним гальмуванням, рамповим гальмуванням, самодіагностикою несправностей та іншими функціями.
- Використання системи кермового керування з пріоритетом динамічного навантаження, швидша реакція на кермо, плавніше керування.
- Удосконалений дистанційний привід H-типу, компактна конструкція, нижчий центр тяжіння, більш розумне компонування, більш стабільне ведення.
- Повністю відкритий капот, його можна швидко зняти з обох боків.Рамні бічні двері з петлевою конструкцією. Використання передової концепції програми заміни батареї забезпечує швидке та зручне обслуговування.
Технічні характеристики електричного вилкового навантажувача LTMG FB15, 1.5т:
|
Модель |
FB15 |
|
|
Номінальна ємність |
кг |
1500 |
|
Центр навантаження |
мм |
500 |
|
Висота підйому |
мм |
3000 |
|
Розмір вилки (Д×Ш×Т) |
мм |
920×120×35 |
|
Кут нахилу щогли F/R (α°/β°) |
градус |
6/12 |
|
Довжина до передньої поверхні вилки (без вилки) |
мм |
2190 |
|
Загальна ширина |
мм |
1090 |
|
Висота опускання щогли |
мм |
1995 |
|
щогла збільшеної висоти (зі спинкою) |
мм |
3940 |
|
Висота захисної огорожі |
мм |
2195 |
|
Радіус повороту (зовні) |
мм |
2010 |
|
Передна звіска (від центру колеса до передньої поверхні вилки) |
мм |
420 |
|
Протектор (перед/зад) |
мм |
890/920 |
|
Дорожній просвіт (нижня частина щогли) |
мм |
110 |
|
Колісна база |
мм |
1420 |
|
Розкидання вилки (хв./макс.) |
мм |
240/970 |
|
Швидкість подорожі |
км/год |
14 |
|
Швидкість підйому (повне навантаження) |
мм/с |
320 |
|
Макс. Подолання підйому |
% |
15 |
|
Сервісна вага |
кг |
3070 |
|
Передня шина×2 |
6.50-10-10ПР |
|
|
Задня шина×2 |
5.00-8-10ПР |
|
|
Привідний двигун |
кВт |
8 |
|
Підйомний двигун |
кВт |
8,6 |
|
Стандарт батареї |
В/Ач |
48/400 |
|
Виробник контролера |
КЕРТІС АС |
|
|
Робочий тиск для навісного обладнання |
МПа |
14,5 |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вантажопідйомність | 1.5 т |
| Максимальна висота підйому вантажу | 3000 мм |
| Максимальна швидкість пересування | 14 км/год |
| Маса навантажувача | 3070 кг |
| Швидкість підйому з вантажем | 320 см/с |
| Стан | Новий |
| Кут нахилу щогли вперед | 6 град. |
| Кут нахилу щогли назад | 12 град. |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1995 мм |
| Довжина | 2190 мм |
| Ширина | 1090 мм |
| Розміри вил | |
| Висота вил | 35 мм |
| Довжина вил | 920 мм |
| Ширина вил | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | LTMG Machinery Group |
| Відповідна людина | Віра Ожух |
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 30 квітня 2026