Особливості електричного навантажувача LTMG FB40, 4т:
- Оригінальний імпортний контролер всесвітньо відомого бренду. Після професійного регулювання ходьба та управління оновленням – це точність та ефективність, відмінна продуктивність. Навантажувач вилковий з рекуперативним гальмуванням, рамповим гальмуванням, самодіагностикою несправностей та іншими функціями.
- Використання системи кермового керування з пріоритетом динамічного навантаження, швидша реакція на кермо, плавніше керування.
- Удосконалений дистанційний привід H-типу, компактна конструкція, нижчий центр тяжіння, більш розумне компонування, більш стабільне ведення.
- Повністю відкритий капот, його можна швидко зняти з обох боків.Рамні бічні двері з петлевою конструкцією. Використання передової концепції програми заміни батареї забезпечує швидке та зручне обслуговування.
Технічні характеристики електричного вилкового навантажувача LTMG FB40, 4т:
|
Модель |
FB40 |
||
|
Тип потужності |
Батарея |
||
|
Номінальне навантаження |
кг |
4000 |
|
|
Відстань центру навантаження |
мм |
500 |
|
|
Висота підйому |
мм |
3000 |
|
|
Вільна висота підйому |
мм |
70 |
|
|
Розмір вилки |
Д×Ш×Т |
мм |
1070*150*50 |
|
Кут нахилу щогли |
Передній задній |
. |
6/12 |
|
Мінімальний радіус повороту |
мм |
2720 |
|
|
Мінімальна ширина проходу для штабелювання під прямим кутом |
мм |
4200 |
|
|
Мінімальна ширина проходу під прямим кутом |
мм |
2920 |
|
|
Мінімальний дорожній просвіт |
мм |
130 |
|
|
Висота захисної огорожі |
мм |
2220 |
|
|
Висота від сидіння до захисної огорожі |
мм |
1070 |
|
|
Звис (FR) |
мм |
490 |
|
|
Максимальна швидкість руху |
Повне навантаження |
км/год |
12 |
|
Немає завантаження |
13 |
||
|
Максимальна швидкість підйому |
Повне навантаження |
мм/с |
280 |
|
Немає завантаження |
380 |
||
|
Максимальна швидкість опускання |
Повне навантаження |
мм/с |
450 |
|
Немає завантаження |
470 |
||
|
Максимальна долання підйомів |
% |
15 |
|
|
Повна довжина |
Без виделок |
мм |
2712 |
|
Загальна ширина |
мм |
1434 |
|
|
Висота щогли при максимальному підйомі (зі спинкою) |
мм |
4220 |
|
|
Висота опускання щогли |
мм |
2125 |
|
|
Шини |
Переднє колесо |
250-15-18ПР |
|
|
Заднє колесо |
6.50-10 |
||
|
Колісна база |
мм |
1830 р. |
|
|
Протектор |
Переднє колесо/заднє колесо |
мм |
1184/1070 |
|
Власна вага |
Без навантаження |
кг |
6180 |
|
Батарея |
Напруга/ємність |
В/Ач |
80/600 |
|
Мотор |
Подорож |
кВт |
18 |
|
Підйом |
кВт |
25 |
|
|
Спосіб керування |
двигун змінного струму |
||
|
Робочий тиск |
МПа |
18,5 |
|
|
Максимальне тягове зусилля |
КН |
24 |
|
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вантажопідйомність | 4 т |
| Двигун | Електричний |
| Максимальна висота підйому вантажу | 3000 мм |
| Максимальна швидкість пересування | 13 км/год |
| Маса навантажувача | 6180 кг |
| Швидкість опускання без вантажу | 470 см/с |
| Швидкість опускання з вантажем | 450 см/с |
| Швидкість підйому без вантажу | 380 см/с |
| Швидкість підйому з вантажем | 280 см/с |
| Стан | Новий |
| Кут нахилу щогли вперед | 6 град. |
| Кут нахилу щогли назад | 12 град. |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 4220 мм |
| Довжина | 2712 мм |
| Ширина | 1434 мм |
| Розміри вил | |
| Висота вил | 50 мм |
| Довжина вил | 1070 мм |
| Ширина вил | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | LTMG Machinery Group |
| Відповідна людина | Віра Ожух |
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 29 квітня 2026