Особливості літієвого навантажувача LTMG FB20H, 2т:
- Охорона навколишнього середовища: нульовий викид, тихий шум, немає важких металів
- Довгий термін служби. Після 4000 циклів використання ємність може зберігатися більш ніж на 75%. Високопродуктивна літієва батарея в зборі 5 років або 10 000 годин гарантії.
- Підходить для роботи при високих та низьких температурах. У робочому середовищі з високими та низькими температурами від -25 ℃ до 55 ℃ літієва батарея має кращу продуктивність, ніж свинцево-кислотна.
- Високий рівень безпеки. "Багатовузловий безпечний замкнутий захист" реалізує замкнутий захист транспортних засобів у режимі реального часу в кількох станах. Функція аварійного відключення всієї системи для швидкого та безпечного відключення системи керування транспортним засобом та блоку живлення BMS.
- Енергоефективний. 1:00 повної зарядки. Висока щільність енергії, швидкість саморозряду менше 1% на місяць, відмінні характеристики заряджання та розряджання. Можна заряджати в будь-який час, просте керування, що не впливає на термін служби батареї.
Технічні характеристики літієвого вилкового навантажувача LTMG FB20H, 2т:
|
Модель |
FB20H |
|
|
Тип живлення |
Електричний |
|
|
Тип оператора |
Сидіння |
|
|
Номінальна потужність |
кг |
2000 |
|
Центр навантаження |
мм |
500 |
|
Відстань навантаження від центру провідної осі до вилки |
мм |
440 |
|
Колісна база |
мм |
1590 |
|
Сервісна вага з акумулятором |
кг |
3550 |
|
Навантаження на вісь, з вантажем, перед/зад |
кг |
690/4935 |
|
Навантаження на вісь, без навантаження, перед/зад |
кг |
1645/1905 |
|
Шини |
ЮВ |
|
|
Розмір шин, перед. |
7.00-12-14ПР |
|
|
Розмір шин позаду |
18Х7-8-14ПР |
|
|
Колеса, кількість передніх/задніх (x=провідне колесо) |
2x/2 |
|
|
Ширина колії спереду |
мм |
974 |
|
Ширина колії ззаду |
мм |
954 |
|
Нахил щогли/каретки вил вперед/назад |
про |
5/8 |
|
Безкоштовний підйом |
мм |
130 |
|
Висота, щогла опущена |
мм |
2007 |
|
Висота, стандартний підйом щогли |
мм |
3000 |
|
Висота з висунутою щоглою |
мм |
4240 |
|
Висота захисної огорожі |
мм |
2195 |
|
Висота сидіння |
мм |
1160 |
|
Висота з'єднання |
мм |
360 |
|
Повна довжина |
мм |
3470 |
|
Загальна довжина без вилок |
мм |
2400 |
|
Загальна ширина |
мм |
1170 |
|
Розміри вилки |
мм |
40/120/1070 |
|
Дорожній просвіт, з вантажем, під щоглою |
мм |
112 |
|
Дорожній просвіт, центр колісної бази |
мм |
105 |
|
Мін. радіус повороту |
мм |
2110 |
|
Швидкість руху, з/без вантажу |
км/год |
14/15 |
|
Швидкість підйому, з/без вантажу |
мм/с |
300/350 |
|
Швидкість опускання з/без вантажу |
мм/с |
500/400 |
|
Макс.подоланий підйом, з/без вантажу |
% |
15/20 |
|
Службові поїздки |
гідр |
|
|
Робоче гальмо |
Мех. |
|
|
Потужність приводного двигуна S2 60 хв. |
кВт |
8,5 |
|
Номінальна потужність двигуна підйому на S3 15% |
кВт |
12 |
|
Напруга батареї, номінальна ємність |
В/Ач |
80В180Ач |
|
Робочий тиск для навісного обладнання |
МПа |
18-19,5 |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вантажопідйомність | 2 т |
| Двигун | Електричний |
| Максимальна швидкість пересування | 15 км/год |
| Маса навантажувача | 3550 кг |
| Швидкість опускання без вантажу | 400 см/с |
| Швидкість опускання з вантажем | 500 см/с |
| Швидкість підйому без вантажу | 350 см/с |
| Швидкість підйому з вантажем | 300 см/с |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2007 мм |
| Довжина | 3470 мм |
| Ширина | 1170 мм |
| Розміри вил | |
| Висота вил | 1070 мм |
| Довжина вил | 40 мм |
| Ширина вил | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | LTMG Machinery Group |
| Відповідна людина | Віра Ожух |
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 29 квітня 2026