Особливості літієвого навантажувача LTMG FB25, 2.5т:
- Охорона навколишнього середовища: нульовий викид, тихий шум, немає важких металів
- Довгий термін служби. Після 4000 циклів використання ємність може зберігатися більш ніж на 75%. Високопродуктивна літієва батарея в зборі 5 років або 10 000 годин гарантії.
- Підходить для роботи при високих та низьких температурах. У робочому середовищі з високими та низькими температурами від -25 ℃ до 55 ℃ літієва батарея має кращу продуктивність, ніж свинцево-кислотна.
- Високий рівень безпеки. "Багатовузловий безпечний замкнутий захист" реалізує замкнутий захист транспортних засобів у режимі реального часу в кількох станах. Функція аварійного відключення всієї системи для швидкого та безпечного відключення системи керування транспортним засобом та блоку живлення BMS.
- Енергоефективний. 1:00 повної зарядки. Висока щільність енергії, швидкість саморозряду менше 1% на місяць, відмінні характеристики заряджання та розряджання. Можна заряджати в будь-який час, просте керування, що не впливає на термін служби батареї.
Технічні характеристики літієвого вилкового навантажувача LTMG FB25, 2.5т:
|
Модель |
FB25 |
|
|
Тип живлення |
Електричний |
|
|
Номінальна потужність |
мм |
2500 |
|
Центр навантаження |
мм |
500 |
|
Шина |
||
|
Тип шини |
суцільна шина |
|
|
Кількість коліс |
2х2 |
|
|
Розмір шин |
23×9-10/18×7-8 |
|
|
Провідне гальмо |
Гідравлічна педаль |
|
|
Стаянкове гальмо |
механічний ручний |
|
|
Звільнення |
||
|
Кути нахилу |
α/β (° ) |
6/12 |
|
Висота щогли |
мм |
1995 |
|
Максимальна висота підйому щогли |
мм |
4045 |
|
Вільна висота підйому |
мм |
150 |
|
Максимальна висота підйому вилки |
мм |
3000 |
|
Переднє колесо |
мм |
2098 |
|
Довжина (без вилки) |
мм |
2353 |
|
Перевіска |
мм |
440 |
|
Задня звис |
мм |
384 |
|
Колісна база |
мм |
1500 |
|
Мін.кліренс |
мм |
110 |
|
Протектор (перед/зад) |
мм |
970/950 |
|
Загальна ширина |
мм |
1170 |
|
Розмір вилки |
мм |
1070X120X40 |
|
Мінімальна ширина укладання під прямим кутом |
мм |
4040 |
|
Мінімальний радіус повороту |
мм |
2172 |
|
Ємність |
||
|
Максимальна швидкість руху |
км/год |
12~13 |
|
Максимальна швидкість підйому |
мм/с |
320~450 |
|
Максимальна швидкість опускання |
мм/с |
476~426 |
|
Максимальна тягова сила |
Н |
12800 |
|
Максимальна здатність |
% |
13~15 |
|
Водити машину |
||
|
Потужність приводного двигуна |
кВт |
7,5 |
|
Потужність двигуна підйому |
кВт |
8 |
|
Рівень напруги/ємності |
В/Ач |
48/450 |
|
Інший |
||
|
електрична система керування |
Кертіс |
|
|
Загальна вага |
кг |
3900 |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вантажопідйомність | 2.5 т |
| Двигун | Електричний |
| Максимальна швидкість пересування | 13 км/год |
| Маса навантажувача | 3900 кг |
| Швидкість опускання без вантажу | 426 см/с |
| Швидкість опускання з вантажем | 476 см/с |
| Швидкість підйому без вантажу | 450 см/с |
| Швидкість підйому з вантажем | 320 см/с |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1995 мм |
| Довжина | 2353 мм |
| Ширина | 1170 мм |
| Розміри вил | |
| Висота вил | 1070 мм |
| Довжина вил | 40 мм |
| Ширина вил | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | LTMG Machinery Group |
| Відповідна людина | Віра Ожух |
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 29 квітня 2026