Листозгинальний верстат сегментний STILER W 1,5 x 1220 Slavles призначений для ручного згинання металевих листів по прямій під заданим кутом. Масивна конструкція забезпечує стабільну та безвідмовну роботу верстата. Ідеально підходить для покрівельників, наприклад, при виробництві прямокутних вентиляційних каналів, димохідних карнизів та багато іншого.
Особливості листозгинального верстата сегментного STILER W 1,5 x 1220 Slavles:
- Завдяки знімним сегментам можна легко адаптувати верстат до конкретної специфікації згинання (все, що вам потрібно, це шестигранний ключ). Це рішення дозволяє згинати листи завширшки від 50 мм до 1220 мм.
- Проста та безвідмовна система підйому верхньої балки та регулювання тиску штампу.
- Висока точність верстата забезпечується за рахунок компонентів, виготовлених із високоякісних матеріалів.
Технічні характеристики листозгинального верстата сегментного STILER W 1,5 x 1220 Slavles:
- Кут вигину: 0° - 135°
- Максимальна ширина листа: 1220 мм.
- Максимальна товщина листа: 1,5 мм.
- Максимальне відкриття: 30 мм
- Розміри: 1500 мм x 350 мм x 530 мм
- Вага: 145 кг
Ширина сегмента:
50мм – 5 шт.
76мм – 6 шт.
102мм – 5 шт.
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Кут згину | 135 град. |
| Загальні параметри | |
| Вага | 145 кг |
| Висота | 530 мм |
| Довжина | 1500 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Відповідна людина | Віра Ожух |
| Бренд | Slavles |
| Максимальна ширина аркуша | 1220 мм |
| Максимальна товщина аркуша | 1,5 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте



Відправка з 04 травня 2026