Верстат для згинання листового металу STILER PBB 1.5x1520 Slavles призначений для ручного згинання металевих листів по прямій під заданим кутом. Масивна конструкція забезпечує стабільну та безвідмовну роботу верстата. Використовується для виробництва прямокутних вентиляційних каналів, карнизів димоходів та багато іншого.
Особливості верстата для згинання листового металу STILER PBB 1.5x1520 Slavles:
- Завдяки знімним сегментам ви можете легко адаптувати верстат до конкретних специфік гнуття.
- Проста та безвідмовна система підйому верхньої балки та регулювання тиску штампу.
- Обмежувальний стопор спрощує серію вигинів під тим самим кутом.
- Пружина також оснащена згинальним елементом, завдяки якому згинання можна проводити навіть однією рукою.
Технічні характеристики верстата для згинання листового металу STILER PBB 1.5x1520 Slavles:
- Кут вигину: 0° - 135°
- Максимальна ширина листа: 1520 мм.
- Максимальна товщина листа: 1,5 мм.
- Максимальне відкриття: 46 мм
- Розміри: 1930 мм x 680 мм x 1330 мм
- Вага: 390кг
Ширина сегмента:
25 мм – 1 шт.
30 мм – 1 шт.
35 мм – 1 шт.
40 мм – 1 шт.
45 мм – 1 шт.
50 мм – 1 шт.
75 мм – 1 шт.
100 мм – 1 шт.
150 мм – 1 шт.
200 мм – 1 шт.
250 мм – 2 шт.
270 мм – 1 шт.
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Кут згину | 135 град. |
| Загальні параметри | |
| Вага | 390 кг |
| Висота | 1330 мм |
| Довжина | 1930 мм |
| Ширина | 680 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Відповідна людина | Віра Ожух |
| Бренд | Slavles |
| Максимальна ширина аркуша | 1520 мм |
| Максимальна товщина аркуша | 1,5 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 04 травня 2026