Гільйотинні ножиці для листового металу STILER HS-500 Slavles призначені для ручного різання листового металу. Їх можна успішно використовувати як у невеликих, так і у великих слюсарних майстернях.
Особливості гільйотинних ножиць для різання металу STILER HS-500 Slavles:
- Точне та швидке різання матеріалів.
- Можна зафіксувати на землі.
- Ручка з гумовою насадкою для комфорту.
- Стабільна та міцна конструкція.
- Лезо з високоякісної сталі.
Технічні характеристики гільйотинних ножиць для різання металу STILER HS-500 Slavles:
- Довжина різання: 500 мм
- Товщина листа: 1,6 мм
- Розміри: 900 x 400 x 1330 мм
- Вага: 37 кг
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Польща |
| Максимальна товщина листа | 1.6 мм |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Гільйотина |
| Тип приводу | Гідравлічний |
| Загальні параметри | |
| Висота | 1330 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розміри робочої поверхні | |
| Довжина столу | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відповідна людина | Віра Ожух |
| Бренд | Slavles |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 04 травня 2026