Вальцевий подрібнювач R-100 STANDARD призначений для обрізання гілок діаметром до 9 см, повністю розроблений та виготовлений компанією REMET CNC TECHNOLOGY.
Зварна конструкція повністю розбірна, що забезпечує достатню жорсткість та довговічність.
Ріжучий механізм виготовлений саме на обробному центрі з ЧПУ, з одного боку, щоб забезпечити належну якість, точність та співвісність, що виливається у тривалий термін служби компонентів та всього пристрою.
Подрібнювач може бути оснащений маховиком/стрічкою і стрічковим транспортером, що відкидається, можливість вивантаження вздовж або вбік.
Особливості тракторного подрібнювача WOM R-100 Slavles:
- зварна конструкція (повністю розбірна)
- додатковий задній ролик для маховика/шківа
- регульований зазор між лезами
- шестірні з індукційним загартуванням
- довгий складний бункер
- кульова зчіпка для причепа
- трьохточкова система кріплення до трактора
Технічні характеристики тракторного подрібнювача WOM R-100 Slavles:
|
Модель: |
R-100 |
|
Розмір завантажуваного матеріалу: |
70 мм у діаметрі суха тверда деревина |
|
Рекомендовані обороти WOM: |
540 об/хв (правий) |
|
Тягово-зчіпний пристрій для причепа: |
1000 кг |
|
Кількість різальних ножів: |
4 |
|
Розміри різального механізму: |
Товщина 10 мм |
|
Товщина корпусу різального механізму: |
20 мм |
|
Тип ножа: |
Гартова інструментальна сталь CR12 |
|
Механізм подачі матеріалу: |
Ручний |
|
Система кріплення подрібнювача: |
Триточкові зчеплення |
|
Завантажувальний бункер: |
62 х 38 см |
|
Довжина гілок, що зрізуються: |
4 ножі 9-18 см |
|
Внутрішня ширина механізму: |
180 мм |
|
Міжвальна відстань: |
100 мм |
|
Мінімальна/рекомендована потужність: |
15/25 л.с |
|
Вага подрібнювача: |
145 кг |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 145 кг |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Максимальна кількість обертів | 540 об/хв |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Slavles |
| Довжина зрізуваних гілок | 4 ножі 9-18 см 6 ножів 7-14 см |
| Кількість різальних ножів | 4 |
| Відповідна людина | Віра Ожух |
| Розміри різального механізму | Товщина 10 мм Діаметр 180 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 05 травня 2026