Вальцевий подрібнювач RP-200 PROFESSIONAL призначений для обрізання гілок діаметром до 16 см , повністю розроблений і виготовлений CNC TECHNOLOGY . Каркас виготовлений з металевих профілів з великим кроком опор, подовжена воронка з високою жорсткістю, що розкладається, посилена профілем. Подрібнювач оснащений захисним вимикачем навколо бункера (захисний вимикач повинен бути підключений до аварій ). Ріжучий механізм виготовлений саме на обробному центрі з ЧПУ, з одним припущенням для забезпечення належної якості, точності та концентричності, що виливається в довгий термін служби компонентів та всього пристрою.Механізм оснащений розтискною та затискною втулкою, яка служить для позиціонування ріжучих ножів, а також служить захистом від перевантажень. Подрібнювач може бути оснащений маховиком/шківом і складним стрічковим конвеєром з приводами, можливістю розвантаження вздовж або в бік, завдяки чому робота з подрібнювачем стає ще ефективнішою і набагато комфортнішою.
Привід подрібнювача передається через вал відбору потужності від ВОМ трактора (правого обертання). Ми рекомендуємо використовувати карданні вали, оснащені муфтою зі зрізним штифтом (є в нашій пропозиції).
Оброблена деревина є ефективним та екологічним паливом, що підходить для спалювання у всіх типах котлів центрального опалення.
Ножі різального механізму виготовлені зі зносостійкої сталі, що гарантує тривалу та ефективну роботу верстата.
Специфікація тракторного подрібнювача PTO Model RP-200 + конвеєр 3M Slavles:
- посилена зварна конструкція (повністю розуміється)
- додатковий задній вал для маховика/шківа
- регульований зазор між ножами
- шестерні з індуктивним загартуванням
- посилений каркас із металевих профілів
- подовжена складна вирва, посилена профілем, із запобіжним вимикачем
- штифт та кульове зчеплення для причепа
- триточкова система кріплення до трактора
Технічні характеристики &тракторного подрібнювача PTO Model RP-200 + конвеєр 3M Slavles:
| Мінімальна/рекомендована потужність | 90/150 к.с. |
| Макс. діаметр зрізу гілки (свіжа м'яка деревина) | 160мм |
| Макс. діаметр зрізу гілки (свіжа тверда деревина) | 150мм |
| Макс. діаметр зрізу гілки (суха тверда деревина) | 140мм |
| Товщина корпусу косарки | 20мм |
| Виробництво обробних ножів | Абразивна сталь із підвищеною твердістю |
| Завантажувальний бункер | 62/38 см |
| Система кріплення подрібнювача | Триточкова система підвіски |
| Тягово-зчіпний пристрій до причепа | 1000 кг |
| Довжина/ширина стрічки | 300/30 см |
| Стрічковий конвеєр | Гідравлічний двигун |
| Кут повороту конвеєрної стрічки | 90˚ |
| Макс. робоча висота при відхиленні на 45˚ | 230 см |
| Довжина гілок, що зрізаються (6 ножів) | 18-30 см |
| Довжина гілок, що зрізаються (8 ножів) | 15-25 см |
| Вага подрібнювача з конвеєрною стрічкою | 600 кг |
| Вага | 485 кг |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 485 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Slavles |
| Довжина зрізуваних гілок (6 ножів) | 18-30 см |
| Довжина зрізуваних гілок (8 ножів) | 15-25 см |
| Довжина/ширина стрічки | 300/30 см |
| Завантажувальний бункер | 62/38 см |
| Макс. діаметр зрізу гілки (свіжа м'яка деревина) | 160мм |
| Макс. діаметр зрізу гілки (свіжа тверда деревина) | 150 мм |
| Макс. діаметр зрізу гілки (суха тверда деревина) | 140мм |
| Макс. робоча висота під час відхилення на 45 ⁇ | 230 см |
| Відповідна людина | Віра Ожух |
| Товщина корпусу косарки | 20 мм |
| Кут повороту конвеєрної стрічки | 90˚ |
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 05 травня 2026