Рубильна машина WOODPECKER RP-300 призначена для різання і колки стволів дерев діаметром до 20
Подрібнювач оснащений захисним вимикачем і кришками, що забезпечують безпечну роботу. Подрібнювач має систему виведення матеріалу із завантажувального бункера. Пристрій оснащений конвеєрною стрічкою довжиною 3 м для вивантаження перероблюваного матеріалу. Подрібнювач характеризується високою комфортністю. Отримані шматки дерева відмінно підходять як паливо.
Привід подрібнювача передається через вал відбору потужності від ВОМ трактора (правого обертання). Ми рекомендуємо використовувати карданні вали, оснащені муфтою зі зрізним штифтом (є в нашій пропозиції), у разі перевантаження машини штифт зрізається і привід відключається. >
Технічні характеристики тракторного подрібнювача РП-300 Slavles:
| Мінімальна/рекомендована потужність | 55/80 к.с. |
| Макс. діаметр зрізу гілки (свіжа м'яка деревина) | 200мм |
| Макс. діаметр зрізу гілки (свіжа тверда деревина) | 180мм |
| Макс. діаметр зрізу гілки (суха тверда деревина) | 160мм |
| Рекомендована швидкість ВОМ | 300-500 об/хв |
| Виробництво обробних ножів | Абразивна сталь із підвищеною твердістю |
| Система кріплення подрібнювача | Триточкова система підвіски |
| Довжина/ширина стрічки | 300/40 см |
| Вага | 950 кг |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Slavles |
| Довжина/ширина стрічки | 300/40 см |
| Макс. діаметр зрізу гілки (свіжа м'яка деревина) | 200 мм |
| Макс. діаметр зрізу гілки (свіжа тверда деревина) | 180 мм |
| Макс. діаметр зрізу гілки (суха тверда деревина) | 160мм |
| Відповідна людина | Віра Ожух |
| Рекомендована швидкість ВОМ | 300-500 об./хв |
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 05 травня 2026