
Промислова автоматична машина для очищення насіння маракуї та граната Henan Penghui Machinery
Ціну уточнюйте
- Під замовлення
Відправка з 27 травня 2026Цейсепаратор може відокремлювати м'якоть граната одну за одною. Вся м'якуш може бути повністю відокремлена, що забезпечує високу якість м'якуша граната. Це необхідне обладнання для виробництва соку, вина та оцту, оскільки суміш шкірки, мембрани та м'якоті має жахливий смак та текстуру, а процес її видалення утруднений на наступних етапах. Сепаратор виготовлений за стандартами ЄС.
Основний матеріал та корпус корпусу виготовлені з нержавіючої сталі, електронні компоненти та ПЛК вибираються Omron або Siemens. Щоб відокремити шкірку, мембрану та отримати м'якоть, вам просто потрібно керувати сенсорним екраном, встановити параметри та висипати гранат у вхідний отвір. Сепаратор забезпечить вас повною м'якоттю граната, що зменшить витрати на відділення м'якоті граната людиною.
Технічні характеристики промислової автоматичної машини для очищення насіння маракуї та гранату Henan Penghui Machinery:
| Матеріал | 304 нержавіюча сталь |
| Ємність | 500кг/год |
| Напруга | 220 В/380 В |
| Влада | 1,5 кВт |
| Обертове сито для видалення стебел | 280 мм |
| Діафрагма екрану | 14 мм/16 мм |
| Вимір | 1880*615*1165 мм |
| Розмір упаковки | 1970*680*1340 мм |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Тип | Фрукторізка |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Відповідна людина | Віра Ожух |
| Бренд | Henan Penghui Machinery And Equipment Co., Ltd. |
- Ціна: Ціну уточнюйте

