
Автоматична машина для видалення насіння сухого сушеного перцю та чилі Henan Penghui Machinery
Ціну уточнюйте
- Під замовлення
Відправка з 27 травня 2026Автоматична машина для видалення насіння сухого сушеного перцю та чилі Henan Penghui Machinery має подвійну функцію видалення та різання насіння перцю чилі, спеціально розроблена для червоного перцю чилі, гострого перцю і т. д. Завдяки спеціальному зубчастому ножу та вібраційному ситу насіння чилі та шкірка будуть відокремлені один від одного. Значно підвищилася ефективність роботи та змінено традиційний ручний спосіб видалення насіння перцю чилі. Він став незамінним обладнанням для обробки перцю чилі.
Технічні характеристики аавтоматичної машини для видалення насіння сухого сушеного перцю та чилі Henan Penghui Machinery:
| Модель | РН-300 |
| Матеріал | 304 нержавіюча сталь |
| Ємність | 500-700 кг/год |
| Розмір різання | 5-30 мм |
| Напруга | 220В |
| Влада | 2,2 кВт |
| Маса | 170 кг |
| Розмір машини | 1470*530*900 мм |
| Упаковка | Дерев'яна коробка |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Відповідна людина | Віра Ожух |
| Бренд | Henan Penghui Machinery And Equipment Co., Ltd. |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Стан | Нове |
| Колір | Червоний |
| Призначення | Для перцю |
- Ціна: Ціну уточнюйте

