
Машина для нарізки скибочками фруктів та овочів з нержавіючої сталі Henan Penghui Machinery
Ціну уточнюйте
- Під замовлення
Відправка з 27 травня 2026Машина для нарізки фруктів та овочів може нарізати соломкою огірки, баклажани, редис, кабачки, солодку картоплю, молоді овочі, перець та інші фрукти та овочі. Він підходить для центральних кухонь, групових обідів, консервних заводів, підприємств аварійного заморожування, переробки сухих продуктів, переробки сільськогосподарської продукції, підприємств харчової промисловості, шкільних їдалень тощо.
Технічні характеристики машини для нарізки скибочками фруктів та овочів з нержавіючої сталі Henan Penghui Machinery:
| Модель | РН-300 |
| Матеріал | 304 нержавіюча сталь |
| Ємність | 500-700 кг/год |
| Розмір різання | 5-30 мм |
| Напруга | 220В |
| Влада | 2,2 кВт |
| Маса | 170 кг |
| Розмір машини | 1470*530*900 мм |
| Упаковка | Дерев'яна коробка |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Овочерізки промислові |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Відповідна людина | Віра Ожух |
| Бренд | Henan Penghui Machinery And Equipment Co., Ltd. |
- Ціна: Ціну уточнюйте

