Багатофункціональна машина для різання овочів, фруктів, продуктів медицини і т.д., нарізання кубиками, подрібнення, нарізані.
Машина має функцію подвійної частотної модуляції, для різання листя, такі як довга цибуля, часник, селера, капуста, овочів і так далі. На іншому кінці знаходяться цибулини, такі як ріпа, картопля, солодка картопля, таро, цибуля, баклажани, яблука та імбир. Нарізує скибочками (товщину можна зробити на замовлення), шаткуємо (товщину можна зробити на замовлення), ріже і шаткує (довжину можна регулювати), нарізає кубиками (розмір можна зробити на замовлення). Швидкість конвеєрної стрічки та швидкість поворотного ножа для листових овочів регулюються перетворенням частоти, якою можна керувати незалежно. Багатоцільова машина, потужна функціональна, має високу продуктивність, легко миється, проста в експлуатації, підходить для харчової промисловості.
Технічні характеристики автоматичної машини для нарізання скибочками Henan Penghui Machinery:
| Модель | PH-YQC806 |
| Матеріал | СУС304 |
| Ємність | 500-1000 кг/год |
| Розмір різання | 1-60 мм (регульований) |
| Напруга | 220В |
| Влада | 1,65 кВт |
| Вимір | 1100*530*1300мм |
| Маса | 150 кг |
| УПАКОВКА | Дерев'яна коробка |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Тип | Фрукторізка |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Відповідна людина | Віра Ожух |
| Бренд | Henan Penghui Machinery And Equipment Co., Ltd. |
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 27 травня 2026