
Машина для подрібнення та віджиму соку зеленого кокосу Henan Penghui Machinery
Ціну уточнюйте
- Під замовлення
Відправка з 27 травня 2026+380 (67) 216-43-22
Київстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Переваги машини для подрібнення та віджиму соку зеленого кокосу Henan Penghui Machinery:
- Проста конструкція та простота обслуговування;
- Вся машина виготовлена з нержавіючої сталі;
- Лезо виготовлене із спеціально обробленого високоміцного леза;
- Просте управління;
- Плавна робота, низький рівень шуму.
Технічні характеристики машини для подрібнення та віджиму соку зеленого кокосу Henan Penghui Machinery:
| Подрібнення | зелений кокос |
| Модель | PH-QSJ1 |
| Ємність | 1-1,7 с/шт. |
| Діаметр кокосу | 60-245 мм |
| Матеріал | Нержавіюча сталь 304 |
| тиск повітря | 6-8 кг |
| Напруга | 220 В/50 Гц |
| Розмір | 1300*420*920 мм |
| Маса | 110 кг |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Соковитискач |
| Призначення | Для фруктів |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Відповідна людина | Віра Ожух |
| Бренд | Henan Penghui Machinery And Equipment Co., Ltd. |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

