
Машина для різання смужок морських водоростей Henan Penghui Machinery
Ціну уточнюйте
- Під замовлення
Відправка з 27 травня 2026Машина для різання смужок морських водоростей Henan Penghui Machinery оснащена різальним набором ножів черв'ячного типу, що підходить для нарізки, подрібнення та різання морських водоростей, морських грибів, рибної шкіри, кальмарів, морських гребінців, грибів шиїту перцю, грибів, трепангу, соєвих продуктів і т. д. Вся машина виготовлена з нержавіючої сталі 304, стійка до корозії і корозії, що не піддається.
Технічні характеристики машини для різання смужок морських водоростей Henan Penghui Machinery:
| Матеріал | 304 нержавіюча сталь |
| Підходить для | морські водорості, риб'яча шкіра, кальмари, гребінці, гриби, перець і т.д. |
| Ємність | 500-3000кг/год |
| Напруга | 220 В/380 В |
| Влада | 1,5 кВт |
| Вимір | 1830*660*1050 мм |
| Маса | 180 кг |
| Упаковка | Дерев'яна коробка |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Відповідна людина | Віра Ожух |
| Бренд | Henan Penghui Machinery And Equipment Co., Ltd. |
- Ціна: Ціну уточнюйте

