
Комерційний верстат для різання зелених листових овочів Henan Penghui Machinery
Ціну уточнюйте
- Під замовлення
Відправка з 27 травня 2026Комерційний верстат для різання зелених листових овочів Henan Penghui Machinery для очищення червоної редьки ручної подачі, автоматичного розвантаження, швидкої швидкості очищення та гарного ефекту очищення.
Імітація штучного лущення, поверхня матеріалу, що відлущується гладка, а ступінь лущення може досягати близько 98%. Універсальні рухомі ролики на 360°; зручні для переміщення обладнання. Виготовлений з нержавіючої сталі 304, міцний та стійкий до корозії.
Технічні характеристики докомерційного верстата для різання зелених листових овочів Henan Penghui Machinery:
| Матеріал | Стіанлессталь |
| Модель | РН-20 |
| Ємність | 200 кг/год |
| Напруга | 220 В |
| Влада | 350 Вт |
| Маса | 35 кг |
| Розмір машини | 530*430*630 мм |
| Розмір упаковки | 600*450*700 мм |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Тип | Овочерізка |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Відповідна людина | Віра Ожух |
| Бренд | Henan Penghui Machinery And Equipment Co., Ltd. |
- Ціна: Ціну уточнюйте

