
М'ясорубка з нержавіючої сталі для кокосового борошна Henan Penghui Machinery
Ціну уточнюйте
- Під замовлення
Відправка з 27 травня 2026+380 (67) 216-43-22
Київстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
М'ясорубка з нержавіючої сталі для кокосового борошна Henan Penghui Machinery підходить для заводу з переробки кокосів. Висока ефективність та простота в експлуатації.
Переваги:
- Низький рівень шуму
- Корпус із нержавіючої сталі
- Висока ефективність
Технічні характеристики мясорубки з нержавіючої сталі для кокосового борошна Henan Penghui Machinery:
| Матеріал | Нержавіюча сталь 304 |
| Модель | РН-400 |
| Ємність | 1 шт./хв. |
| Напруга | 220 В/50 Гц |
| Влада | 300 Вт |
| Вимір | 400*300*510 мм |
| Маса | 35 кг |
| мінімальне замовлення | 1 комплект |
| Упаковка | Дерев'яна коробка |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Відповідна людина | Віра Ожух |
| Бренд | Henan Penghui Machinery And Equipment Co., Ltd. |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

