
Автоматичний електричний подрібнювач для сиру Henan Penghui Machinery
Ціну уточнюйте
- Під замовлення
Відправка з 27 травня 2026Автоматичний електричний подрібнювач для сиру Henan Penghui Machinery призначений для приготування домашнього фаршу з м'яса різних видів, овочів, риби, а також нарізки грибів, овочів, фруктів, сиру та горіхів, профільування пісочного та пельмінного тіста.
Переваги автоматичного електричного подрібнювача для сиру Henan Penghui Machinery:
- М'ясорубка має стильний, сучасний, елегантний корпус із міцного пластику.
- Функція реверсу полегшує розпушування залишків м'яса та очищення.
- Нековзні гумові ніжки для безпечної роботи.
Технічні характеристики автоматичного електричного подрібнювача для сиру Henan Penghui Machinery:
| Модель | РН-33 |
| Влада | 300 Вт |
| Функція машини | Подрібнення сиру/овочів |
| Швидкість | 180 шт./хв. |
| Матеріал машини |
Пластикова частина - харчовий матеріал з АБС-пластику. Ніж і кришка - все з нержавіючої сталі. |
| Вага машини | 5 кг |
| Розмір машини | 15,5 см*30 см |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип управління | Електричне |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Потужність | 300 Вт |
| Відповідна людина | Віра Ожух |
| Бренд | Henan Penghui Machinery And Equipment Co., Ltd. |
| Швидкість | 180 шт./хв. |
- Ціна: Ціну уточнюйте

