Машина для очищення моркви використовується для очищення моркви. Машина використовує ручну подачу, автоматичне заряджання, має швидку швидкість очищення. Імітація штучного лущення, поверхня матеріалу після лущення гладка, а ступінь лущення може досягати близько 98%.
Універсальні рухомі ролики на 360° зручні для переміщення обладнання. Матеріал з нержавіючої сталі 304, міцний та стійкий до корозії. Машину також можна використовувати для очищення салату спаржі, кореня лотоса.
Технічні характеристики міні-машини для очищення моркви Henan Penghui Machinery:
| Напруга | 220 В 50 Гц |
| Влада | 0,75 кВт |
| Маса | 104 кг |
| Розмір(Д*Ш*В) | 1980*510*1060ММ |
| Ємність | 1500-1800 шт/год |
| Сировина | Морква |
| Адаптаційний діаметр | 20-60 мм |
| Довжина адаптації | 40-300 мм |
| Тиск повітря | 0,8 МПа |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Тип | Овочерізка |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Нове |
| Відповідна людина | Віра Ожух |
| Бренд | Henan Penghui Machinery And Equipment Co., Ltd. |
| Напруга | 220 В, 50 Гц |
| Потужність | 0,75 кВт |
| Місткість | 1500-1800 шт./год |
| Адаптаційний діаметр | 20-60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 27 травня 2026