
Автоматична машина для очищення зелених бананів Henan Penghui Machinery
Ціну уточнюйте
- Під замовлення
Відправка з 28 травня 2026+380 (67) 216-43-22
Київстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Переваги автоматичної машини для очищення зелених бананів Henan Penghui Machinery:
- Машина робить різання кореня та пілінг за одну інтеграцію.
- Машина автоматично очищається, очищується та м'якоть готова.
- Машина має високу продуктивність, її можна очищати від 200 до 2000 кг на годину.
- Машина застосовується для очищення стиглих бананів.
- Після очищення м'якоть та шкірка виходять окремо.
Технічні характеристики автоматичної машини для очищення зелених бананів Henan Penghui Machinery:
| Напруга | 380 В |
| Влада | 0,37 кВт |
| Ємність | 150 кг/год |
| Вимір | 950*730*930 мм |
| Маса | 84 кг |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Овочерізки промислові |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Відповідна людина | Віра Ожух |
| Бренд | Henan Penghui Machinery And Equipment Co., Ltd. |
| Напруга | 380 В |
| Потужність | 0,37 кВт |
| Місткість | 150 кг/год |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

