
Автоматична машина для очищення цукрової тростини Henan Penghui Machinery
Ціну уточнюйте
- Під замовлення
Відправка з 28 травня 2026Внутрішні частини машини для очищення цукрової тростини виготовлені з високоякісної санітарної сталі для забезпечення здорового виробництва. GM-85 може заощадити багато часу та праці, ніж традиційне ручне очищення. Продуктивність очищення складає 200 – 300 кг на годину, що дозволяє заощадити багато часу та праці.
Переваги автоматичної машини для очищення цукрової тростини Henan Penghui Machinery:
- Ця машина є повністю автоматичною машиною для очищення цукрової тростини.
- Машина виготовлена із високоякісної медичної сталі, що гарантує здоров'я.
- Ця машина може очищати цукрову тростину з високою швидкістю та різати тонку шкірку, покращувати їстівну швидкість та досягати мети вирішення проблем традиційного пілінгу та економії праці.
- Шкіру цукрової тростини обробляють у формі пластівців, що покращує загальний імідж фруктового магазину.
- Вага цієї машини становить 120 кг, що забезпечує її стабільність та тривалий термін служби.
Технічні характеристики автоматичної машини для очищення цукрової тростини Henan Penghui Machinery:
|
Модель |
РН-85 |
|
Потужність |
0,75 кВт |
|
Напруга |
220 В/50 Гц |
|
Чистий розмір |
600X382X850 мм |
|
Розмір посилки |
680х450х980мм |
|
Маса |
100 кг |
|
Максимальний діаметр цукрової тростини |
50 мм |
|
Мінімальний діаметр цукрової тростини |
20 мм |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Нове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Відповідна людина | Віра Ожух |
| Бренд | Henan Penghui Machinery And Equipment Co., Ltd. |
| Потужність | 0,75 кВт |
| Напруга | 220 В/50 Гц |
| Максимальний діаметр цукрової тростини | 50 мм |
| Мінімальний діаметр цукрової тростини | 20 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте

