
Промислова електрична машина для нарізки серцевини та для очищення яблук Henan Penghui Machinery
Ціну уточнюйте
- Під замовлення
Відправка з 28 травня 2026Автоматична машина для нарізання серцевини для очищення яблук є спеціальною машиною для обробки яблук. Це трійкова машина для обробки, яка поєднує яблучну шкірку, крижове ядро та розділений клапан. Його можна широко використовувати в галузі виробництва та консервування. Машина високоавтоматизована, проста в експлуатації та обслуговуванні. Всі деталі, що контактують із матеріалами, виготовлені з харчових гігієнічних матеріалів, що знижує повторне забруднення продукту в процесі переробки.
Робочий процес та опис : Яблуко → Станція вставки яблук → Станція очищення яблук → Станція різання тритієвого клапана → Готова гірка.
Коли весь процес працює, оператору потрібно лише вручну вставити яблуко на станцію вставки яблук. Очищення та стулки ядра виконуються всередині машини, а кінцевий продукт вивантажується з ринви готової продукції.
Технічні характеристики промислової електричної машини для нарізки серцевини та для очищення яблук Henan Penghui Machinery:
| Модель | PH-APC04 |
| Ємність | 6-10 шт./хв (60-100 кг/год) |
| Напруга | 220 В/50 Гц |
| Головна сила | 180 Вт |
| Габаритний розмір | 660*280*410 мм |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Овочерізки професійні |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 220 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Напруга | 220 В/50 Гц |
| Відповідна людина | Віра Ожух |
| Бренд | Henan Penghui Machinery And Equipment Co., Ltd. |
| Місткість | 6-10 шт./хв (60-100 кг/год) |
- Ціна: Ціну уточнюйте

