
Комерційна автоматична машина для різання грибів Henan Penghui Machinery
Ціну уточнюйте
- Під замовлення
Відправка з 28 травня 2026Цей тип гриборізки розроблено відповідно до ринкового попиту на продукцію. Машина використовує принцип ручного різання, який широко використовується при обробці м'яких овочів, їстівних грибів та свіжих водоростей. Край гладкий, висока швидкість формування, що подобається користувачам. Ця машина має вдосконалений дизайн, простоту в експлуатації, низьке енергоспоживання, високу ефективність та антикорозійний матеріал, такий як нержавіюча сталь, гарний зовнішній вигляд, відповідає гігієнічним стандартам.
Технічні характеристики комерційної автоматичної машини для різання грибів Henan Penghui Machinery:
|
Модель |
PH-2501 |
|
Маса |
165 кг |
|
Розмір |
1800*700*960 мм |
|
Ємність |
500кг/год+20% |
|
Влада |
750 Вт |
|
Напруга |
380 В |
|
Матеріал |
Нержавіюча сталь |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Тип | Овочерізка |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Відповідна людина | Віра Ожух |
| Бренд | Henan Penghui Machinery And Equipment Co., Ltd. |
| Місткість | 500 кг/год + 20% |
| Напруга | 380 В |
| Потужність кВт | 750 Вт |
- Ціна: Ціну уточнюйте

