Велика частина повітря циркулює всередині духовки, що забезпечує високу ефективність нагрівання, що дозволяє заощаджувати енергію. Роль використання примусової вентиляції, регульованого підбоксу з вітровими пластинами, рівномірне висихання матеріалів. Джерелом тепла може бути пара, гаряча вода, електрика, далекий інфрачервоний діапазон. Рівень шуму нашої машини невеликий та низький, є функція контролю температури, простота встановлення та обслуговування, а також можливість переналагодження балансу. Використання нашої машини дозволяє сушити безліч матеріалів і задовольнити ваші потреби.
Переваги дегідрататора Henan Penghui Machinery:
- Прийняття пристрою дифузора гарячого повітря з високою продуктивністю розсіювання гарячого повітря забезпечує рівномірне висихання пластику та підвищує ефективність сушіння.
- Спеціальна конструкція згинання магістралі гарячого дуття дозволяє уникнути скупчення пилу в нижній частині трубчастого електричного нагрівального елемента, а також пожежі.
- Внутрішній бункер та всі внутрішні деталі виготовлені з нержавіючої сталі.
Технічні характеристики дегідратора Henan Penghui Machinery:
| Модель | PH-02 |
| Напруга | 110 В/220 В |
| Діапазон температур | 40-90° |
| Рівень шуму | 50-55дБ |
| Ємність | 100л |
| Маса | 24 кг |
| Вимір | 420*625*550ММ |
| Усього стійок | 16 рівнів |
| Зазор у стійці | 35 мм |
| Крок сітки відстеження | 8 мм |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип управління | Електронне |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 420 мм |
| Ширина | 625 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Вага | 24 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відповідна людина | Віра Ожух |
| Бренд | Henan Penghui Machinery And Equipment Co., Ltd. |
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 28 травня 2026