Бак для палива для автомобіля Scania на 700 л розміру 670х700х1665, без кріплень
Duzce виготовляє оригінальні алюмінієві паливні баки для всіх моделей довгомірних автомобілів Scania. Крім стандартних розмірів, компанія займається випуском спеціалізованої продукції. Завдяки роботизованому зварюванню, впровадженому на заводі, забезпечується висока довговічність обладнання.
Паливний бакСканія 700 л / Fuel tank Scania 700 lt - призначений для зберігання запасу рідкого палива (бензину, гасу, дизельного палива) на борту транспортного засоби або пристрої із двигуном внутрішнього згоряння. Для виготовлення використовується якісний алюміній.
Технічні характеристики паливного бака Scania 700 л (670х700х1665)
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Об'єм паливного бака | 700 літрів |
| Товщина алюмінію | 2,5 5754 H22 (Італія) |
| Висота(H) | 670мм |
| Ширина(W) | 700мм |
| Довжина(L) | 1665 мм |
| Код запчастини | DSD10 6770 166 01 |
| OEM-КОД | 1517309 / 1871192 |
Основні переваги
Безпека та надійність – ключові критерії, які забезпечують використанням якісного матеріалу, такого як алюміній або сталь. Ці матеріали відрізняються високою міцністю та зносостійкістю. Алюмінієвий сплав 5754 гарту H111 відповідає стандартам BS EN 10204/3.1, що гарантує тривалий термін служби бака.
Чому вибирають баки від Гідролідер?
- Висока якість: Застосування найкращих матеріалів гарантує довговічність та захист від корозії.
- Підтримка під час монтажу: Наші фахівці на СТО завжди готові допомогти з установкою бака.
- Гарантійне обслуговування: Ми є авторизованими представниками з ремонту та обслуговування, що підтверджується сертифікатами.
- Консультації фахівців: Професіонали Гідролідер допоможуть підібрати оптимальний бак для вашого автомобіля.
- Швидка доставка: Пропонуємо послуги доставки по всій Україні та країнам Європи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Туреччина |
| Марка | Scania |
| Сумісність з маркою | Scania |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ДхШхВ) | 670х700х1665 |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Матеріал | Алюміній |
| Наявність кріплень | Немає |
| Об'єм (л) | 700 |
| Відповідальна особа | Триска Мария |
| Основні атрибути | |
| Код запчастини | DSD10 6770 166 01 |
| Тип бака | Паливний |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
- Ціна: 41 680 ₴







