Фронтальний гідравлічний циліндр з кожухом Binotto MFC ANT 169-5-7128 RP-D0343
Фронтальний циліндр односторонньої дії з кожухом Binotto MFC ANT 169-5-7128 RP-D0343 призначений для підйому самосвальних кузовів, навантажених різними матеріалами. Цей циліндр розроблений виключно для виконання підйомних операцій вздовж поздовжньої осі і не призначений для використання як несучий елемент конструкції або для впливу бічних навантажень.
Максимальна вага, яку циліндр здатний підняти, включає вагу кузова і максимальне корисне навантаження. Це значення, розраховане при максимальному тиску, служить орієнтовним показником сили перекидання циліндра і є основним критерієм при його виборі. Реальна сила перекидання повинна бути розрахована інженером-конструктором самоскида з урахуванням геометрії кузова та умов експлуатації.
Бренд Binotto зарекомендував себе як надійний виробник високоякісних телескопічних циліндрів та повних гідравлічних систем. Асортимент компанії включає фронтальні телескопічні циліндри, підкузовні циліндри, гідрокомплекти, масляні баки, насоси, механізми відбору потужності та клапани. Binotto пропонує повний спектр гідравлічних рішень з вантажопідйомністю від 7 до 100 тонн для різних типів кузовів, самосвальних причепів, напівпричепів і самосвальних вантажівок з жорсткою рамою.
Особливості телескопічного циліндра Binotto MF ANT
- Допустимий діапазон температури гідравлічного масла від -40°C до +80°C.
- Товщина хромування: мінімум 20 мкм.
- Циліндр пофарбований у сірий колір (RAL 7021).
- Має товщину, що відповідає 480-годинному випробуванню в нейтральному соляному тумані згідно з ISO 9227 (ISO 10289, рейтинг 9).
Характеристики гідроциліндра Binotto MFC ANT 169-5-7128 RP-D0343
| Код продукту | MFC_ANT 169.5.7128-D0343 |
| Макс. навантаження (початок перекидання) | 245 кН |
| Робочий обсяг | 98 л |
| Макс. робочий тиск | 250 бар |
| Хід циліндра (загальний) | 7128 |
| Кількість штоків | 5 |
| Вага (тільки циліндр) | 329 кг |

Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | MFC ANT 169-5-7128 RP-D0343 |
| Виробник | Binotto |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Тип циліндра | Фронтальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Тип обладнання | Гідроциліндри |
| Відповідальна особа | Широко Сергій |
- Ціна: 135 430 ₴





