МашинаP50D 4" сильний і потужний верстат для обтиску гідравлічних шлангів діаметром до 4 дюймів. Оскільки під час обтиску матриці не переміщаються по осях, позиціонування відбувається легко і точно. точність на новий рівень у порівнянні з пристроями ручного керування.
SAMWAY P50 відрізняється продуктивністю та точністю конструкції. Інструмент для швидкої зміни та підставка для штампів у комплекті, робить машину простий у використанні, а робоча висота найкраще регулюється висота для роботи, стіл не потрібен. Стійка для штампів робить зберігання штампів акуратним та легким для пошуку.
Опис функції:
- Промисловий шланг до 4 дюймів
- Відсутність осьового переміщення!
- Виробничий обтискний інструмент
- Цифрове управління
- Швидкозмінний інструмент та стійка для штампів
Технічні характеристики
| Основні технічні характеристики | Samway P50D 4" |
| Максимальний гідравлічний шланг | 3"4SP |
| Промисловий шланг | 4" |
| Діапазон обтиску мм | 4-140 |
| Тип штампу | P51 P32 |
| Довжина основного штампу мм | 100 |
| Максимальне розкриття мм | +40 |
| Потужність двигуна кВт | 4 |
| Зусилля обтиску KN | 3200 |
| Обтискання за годину | 850 |
| Управління | Цифрове керування |
| Ніжна педаль | Входить до комплекту |
| Стійка для штампів | Входить до комплекту |
| Інструмент для швидкої заміни | Входить до комплекту |
| Пристрій зворотного ходу | Опційно |
| Керування тиском | Опційно |
| Рівень шуму, дБА | 65 |
| Клас захисту | IP56 |
| Д*Ш*В мм | 760*650*1490 |
| Вага, кг | 500 |
Стандартні набори штампів у комплекті:
| Номер штампу | 10* | 12* | 14 | 16 | 19 | 22 | 26 | 30 | 34 | 39 | 45 | 51 | 57 | 63 | 69 | 74* | 78* |
| Довжина | 60 | 60 | 60 | 60 | 60 | 75 | 75 | 75 | 80 | 80 | 90 | 90 | 100 | 100 | 100 | 110 | 110 |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Samway |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип приводу | Гідравлічний |
| Загальні параметри | |
| Вага | 500 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Д·Ш*В, мм | 760*650*1490 |
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 03 червня 2026