Машина для обтиску гідравлічних шлангів Samway FP145S.
Опис функції:
- Прецизійне цифрове керування
- Стійка для швидкої зміни інструменту та штампів
- Призначений для масового виробництва
- Енергозбереження та безпека експлуатації
- Безшумний насос Voith німецького виробництва
- Схвалено CE
Технічні характеристики
| Основна специфікація | Samway FP145S |
| Макс. гідравлічний шланг | Промисловий шланг 2 дюйми 6SP або 4 дюйми |
| Діапазон обтиску, мм | 4-124 |
| Тип штампу | P32 |
| Довжина основної матриці, мм | 110 |
| Макс. відкриття, мм | +80 |
| Двигун, кВт | 4кВт від SIEMENS |
| Зусилля обтиску, КН | 5000 |
| Обтискання за годину | 2500 |
| Контроль | Прецизійне багатофункціональне управління |
| Індивідуальні дані | 40 наборів даних обтиску |
| Насос | Виробник Voith, зроблено в Німеччині. |
| Тип насоса | Безшумний насос |
| Клапан | Rexroth Зроблено в Німеччині |
| Ніжна педаль | Увімкнено |
| Стійка для штампів | Увімкнено |
| Інструмент швидкої зміни | Увімкнено |
| Пристрій блокування зворотного ходу | Опційно |
| Дзеркало | Стандартний |
| Контроль тиском | Опційно |
| Рівень шуму, дБА | 60 |
| Клас захисту | IP56 |
| Д*Ш*В, мм | 900*700*1700 |
| Вага, кг | 1300 |
Стандартні набори матриць у комплекті:
| № | 10* | 12* | 14 | 16 | 19 | 22 | 26 | 30 | 34 | 39 | 45 | 51 | 57 | 63 | 69 | 74* | 78* | 84 | 92 | 100 | 108 | 116 |
| Довжина | 60 | 60 | 60 | 60 | 60 | 75 | 75 | 75 | 80 | 80 | 90 | 90 | 100 | 100 | 100 | 110 | 110 | 120 | 120 | 120 | 120 | 120 |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Samway |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 700 мм |
| Висота | 1700 мм |
| Глибина | 900 мм |
| Вага | 1300 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 05 червня 2026