Samway FP195 H - надпотужна 17-дюймова машина для обтиску промислових та композитних шлангів для всіх гідравлічних шлангів. Центр обтиску над землею складає всього 650 мм, що робить складання шланга набагато простіше та зручніше. SIEMENS Precision Digital Control спрощує складання гідравлічних шлангів, робить його більш простим і точним.
Опис функції:
- Зовнішній діаметр обтиску до 480 мм
- Прецизійне цифрове управління SIEMENS
- Низька висота обтиску від землі
- Довжина комплекту матриць до 330 мм
Технічні характеристики
| Основна специфікація | Samway FP195 H |
| Макс. гідравлічний шланг | 17 дюймів |
| Діапазон обтиску, мм | 480 |
| Рекомендований діапазон обтиску, мм | 160-480 |
| Зусилля обтиску, тонна | 1200 |
| Гідравлічний шланг | Будь-який |
| Отвор мм | +150 |
| Гідравлічна система | Rexroth |
| Харчування системи | 15 кВт двигуна SIEMENS |
| Система автоматичного керування | Система керування SIEMENS (пересувна) |
| Окремий гідравлічний силовий агрегат | Розміщення в будь-якому місці |
| Центр обтиску над землею | 650 мм |
| Контроль тиску | Опційно |
| Олійний радіатор | Опційно |
| Обтискний блок (Д*Ш*В) | 2580*1780*1100 |
| Вага обтискного блоку | 8500 кг |
| Особливий гідравлічний блок (Д*Ш*В) | 1200*1200*1750 |
| Вага гідравлічного агрегату, кг | 750 кг |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Samway |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип приводу | Гідравлічний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Обтискний блок (Д*Ш*В) | 2580*1780*1100 |
| Вага | 8500 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 03 червня 2026