Фрезерний верстат NETMAK FR 2100 SA призначений для виконання різних фрезерних операцій з обробки деревини. Цей верстат використовується для створення вагонки, дощок для підлоги, плінтусів, наличників, фільонок та інших столярних і меблевих виробів. Він також може використовуватися для виготовлення простих шипів з використанням шипорізної каретки та для криволінійного фрезерування за шаблоном із ручною подачею.
Верстат має масивний чавунний робочий стіл зі шліфованою поверхнею, непохитний фрезерний шпиндель, захисний кожух для профілювання, чотири швидкості обертання шпинделя, рухому каретку, а також електромеханічну гальмівну систему.
Характеристики фрезерного верстата по дереву FR 2100 SA
| Розмір столу: | 1200x800 мм |
| Тип столу: | З рухомою кареткою |
| Висота столу: | 850 мм |
| Діаметр шпинделя: | 30-35 мм |
| Затискачі: | 14 мм |
| Вертикальне переміщення шпинделя: | 150 мм |
| Конус шпинделя: | 5 MK |
| Потужність двигуна: | 10 к.с. / 7.5 кВт |
| Обороти шпинделя: | 4000-6000-8000 об/хв |
| Габаритні розміри: | 970x1250x1450 мм |
| Вага: | 695 кг |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Netmak |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Фрезерний верстат по дереву |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
- Ціна: 382 950 ₴


Відправка з 02 травня 2026