Фрезерний верстат NETMAK FR 2000 S призначений для виконання різноманітних фрезерних робіт по дереву (виготовлення вагонки, підлогової дошки, плінтуса, лиштви, фільонки і інших столярних і меблевих виробів), зарізу простих шпильок за допомогою шипорезной каретки і криволінійного фрезерування за шаблоном з ручною подачею.
Верстат має масивний чавунний робочий стіл зі шліфованою поверхнею, фрезерний шпиндель, що не нахиляэться, захисний кожух для профілювання, чотири швидкості обертання шпинделя, рухому каретку, а також електромеханічну гальмівну систему.
Характеристики фрезерного верстата по дереву FR 2000 S
| Розмір столу: | 1000x750 мм |
| Тип столу: | Зсувна каретка |
| Висота столу: | 850 мм |
| Діаметр шпинделя: | 30 мм |
| Затискачі: | 14 мм |
| Вертикальне переміщення шпинделя: | 150 мм |
| Конус шпинделя: | 5 MK |
| Потужність двигуна: | 7.5 л.с. / 5.5 кВт |
| Обороти шпинделя: | 4000-6000-8000-10000 об/хв |
| Габаритні розміри: | 850x1000x1400 мм |
| Вага: | 550 кг |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Netmak |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Фрезерний верстат по дереву |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
- Ціна: 348 140 ₴


Відправка з 02 травня 2026